Klasa disco polo w Michałowie. Edyta: Na Podlasiu większość jest po takim profilu

2020-02-18 10:12 Jacek Chlewicki
Klasa disco polo w Michałowie. Edyta: Na Podlasiu większość jest po takim profilu
Autor: Radio Eska Białystok Klasa disco polo w Michałowie. Edyta: Na Podlasiu większość jest po takim profilu

W Liceum Ogólnokształcącym w Michałowie od września będzie funkcjonowała klasa o profilu estradowym. Niektórzy śmieją się, inny drwią, a jeszcze inny zwracają uwagę, że to kierunek taki sam jak każdy inny. O pomyśle burmistrza Michałowa pozytywie wypowiedział się Minister Edukacji Narodowej: "To być może chwyci".

Chociaż oficjalne i szczegółowe informacje na temat zmian w Liceum Ogólnokształcącym w Michałowie poznamy dopiero w czwartek to już teraz sporo wiadomo o tym projekcie. Klasy o profilu estradowym miałby ruszyć w Michałowie od września, co zdradził Dariusz Piontkowski, Minister Edukacji Narodowej.

Czytaj też: W szkole na Podlasiu powstanie klasa o profilu disco polo

W rozmowie z "Wyborczą", burmistrz Nazarko powiedział: "Naszym głównym celem jest stworzenie młodym ludziom warunków do rozwijania swoich pasji i zamiłowań oraz możliwości zdobycia wykształcenia średniego i zdania matury. Dlatego dzięki wsparciu praktyków i przy współpracy m.in. z wytwórnią Green Star zdecydowaliśmy się utworzyć w LO w Michałowie klasy o profilu estradowym." 

Wytwórnia muzyczna Green Star ma pod swoimi skrzydłami takie zespoły jak Akcent, Boys, Top Girls, Milano, Extazy, Classic i wiele, wiele innych.

Co o tym pomyśle sądzą nasi Czytelnicy? Przejrzeliśmy najciekawsze komentarze. Sprawdźcie!

Zobacz WIDEO: Klasa disco polo w szkole w Michałowie. Minister Edukacji Narodowej: To być może chwyci