McDonald's w Augustowie już otwarty. Jest McCafé i McDrive [GODZINY OTWARCIA]

2019-08-13 9:13 jch
McDonald's w Augustowie już otwarty. Jest McCafé i McDrive [GODZINY OTWARCIA]
Autor: jch McDonald's w Augustowie już otwarty. Jest McCafé i McDrive [GODZINY OTWARCIA]

Mieszkańcy Augustowa mogą już korzystać z pierwszej w swoim mieście restauracji McDonald's. W tym artykule sprawdzisz, w jakich godzinach jest otwarty McDonald's w Augustowie.

To pierwsza restauracja McDonald's w Augustowie. Lokal znajduje się przy ul. Wojska Polskiego na trasie wjazdowej do miasta od strony Białegostoku. Restauracja została otwarta w piątek 9 sierpnia.

Biuro prasowe McDonald's informuje, że w obiekcie znajduje się ponad 180 miejsc siedzących. Mc'Donalds w Augustowie to sala jadalna, ogródek, strefa McCafé oraz McDrive, z którego mogą korzystać kierowcy. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych i autobusów, liczący 21 miejsc. Pracę w nowym obiekcie znalazło 60 osób.

W woj. podlaskim znajduje się osiem restauracji tej sieci. W Białymstoku powstaje już szósty McDonald's. Pisaliśmy o tym tutaj: Kolejny McDonald's w Białymstoku. To już szósty! Zobacz, gdzie powstanie

Augustów - McDonald's. Godziny otwarcia

Restauracja Mc'Donalds w Augustowie jest czynna codziennie od godz. 7:00 do 23:00, a w piątki i soboty do 0:00.

Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.