Awantura w lokalu w centrum Białegostoku [ZDJĘCIA]

2019-10-22 13:42 vera,pablo

Policjanci z Białegostoku ustalają okoliczności bójki, do której doszło w jednym z lokali przy Rynku Kościuszki w Białymstoku.

Ta groźna sytuacja miała miejsce w sobotę około północy w jednym z lokali w centrum Białegostoku. Miało tam dojść do bójki, w trakcie której jeden z klientów został poszkodowany. Mężczyznę zabrała do szpitala karetka.

- Doszło do zamieszania przy barze. Jeden z mężczyzn zaatakował drugiego. Ten chyba się poślizgnął i uderzył głową w stolik lub posadzkę. Od razu stracił przytomność. Było dużo krwi. Obsługa obandażowała mu głowę. Wezwano karetkę - relacjonuje Internauta, świadek zdarzenia.

Na miejscu pojawiła się policja, firma ochroniarska oraz pogotowie. Interwencję w sprawie bójki w jednym z lokali przy ul. Suraskiej potwierdza policja. Poszkodowany mężczyzna otrzymał pomoc i jak relacjonuje Internauta "półprzytomny" został zabrany do szpitala.

Podejrzewany o pobicie mężczyzna szybko został zlokalizowany.

Czytaj także: Interwencja Straży Miejskiej w Białymstoku. Mężczyzna miał palić w piecu odpadami

- Obecnie prowadzone są czynności sprawdzające w kierunku uszkodzenia ciała, ponadto policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, jak również role i udział poszczególnych uczestników zajścia - poinformowała nas mł. asp. Katarzyna Zarzecka
Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jak twierdzi oficer prasowa, "do tej pory nie zgłosił się jednak sam pokrzywdzony, co uniemożliwia na tą chwilę ustalenia obrażeń pokrzywdzonego, jak również okoliczności zdarzenia."

Bimbru na Podlasiu nie będzie! Uzbrojeni funkcjonariusze KAS zlikwidowali gigantyczną leśną bimbrownię. Zobacz WIDEO: