Podlaskie: Aż OSIEM nowych przypadków KORONAWIRUSA w regionie. Duży wzrost

2020-03-28 15:36 mt
Zmarły kolejne dwie osoby! Już 1221 chorych na COVID-19! Koronawirus w Polsce
Autor: archiwum se.pl

W woj. podlaskim odnotowano aż osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W całym regionie liczba chorych na COVID-19 wzrosła tym samym do 26. Ministerstwo Zdrowia podało, że w całym kraju liczba zakażonych zbliżyła się już do 1500! Skąd tak duży wzrost na Podlasiu? Zobaczcie najnowsze dane!

W woj. podlaskim odnotowano aż osiem nowych przypadków koronawirusa! To bardzo duży wzrost. W sobotnie popołudnie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 45 nowych przypadkach zakażeń SARS-CoV-2 w całym kraju. W całej Polsce to już 1481 przypadków!

Kim są nowi chorzy z Podlasia? Jak informuje tamtejszy Urząd Wojewódzki, są to głównie osoby, które niedawno wróciły z zagranicy!

Wśród chorych jest białostoczanka (w sile wieku); trzech młodych mężczyzn z Białegostoku, którzy niedawno wrócili z Francji; mężczyzna w sile wieku (z powiatu białostockiego), który wrócił z Holandii; nastolatek; młoda białostoczanka, która wróciła z Wielkiej Brytanii oraz młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, który wrócił do kraju z Niemiec.

Wszystkie wymienione osoby przebywają w kwarantannie domowej i – jak informują służby wojewody – czują się dobrze.

Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.