Powiat białostocki. Internetowe rezerwacje w Wydziale Komunikacji już możliwe

2020-02-08 13:25 vera
Powiat białostocki. Internetowe rezerwacje w Wydziale Komunikacji już możliwe
Autor: Pixabay Powiat białostocki. Internetowe rezerwacje w Wydziale Komunikacji już możliwe

W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białymstoku jest już możliwość zarezerwowania w kolejki na konkretną godzinę, w sprawach dotyczących praw jazdy i rejestracji pojazdów. W poniedziałek urzędnicy obsłużyli pierwszych interesantów, którzy skorzystali z możliwości rezerwacji w systemie e-kolejka.

Bezpośredni dostęp do usługi e-kolejka jest też ze strony internetowej www.powiatbialostocki.pl. Z prawej strony jest zakładka E-REZERWACJA W WYDZIALE KOMUNIKACJI.

Czytaj także: Białystok: Przerejestrował auto i wrócił na parking. Nie mógł wejść do samochodu

Po wygenerowaniu i wydrukowaniu kodu z usługi „Rezerwacje”, w dniu wizyty w Urzędzie przy ul. Borsuczej 2 należy wydrukować bilet z biletomatu, stojącego na parterze. Wówczas zostaniemy przywołani do okienka (w pierwszej kolejności przed osobami czekającymi w kolejce).

- Co ważne, możliwość zarezerwowania kolejki przez Internet istnieje w Wydziale Komunikacji co godzinę - podkreśla starosta Jan Perkowski. Czyli np. do odbioru stałego dowodu rejestracyjnego dziennie może umówić swoją wizytę 8 osób. Chodzi o to, by równolegle móc obsługiwać tych, którzy już czekają w urzędzie na załatwienie formalności.

Niedawno informowaliśmy, że w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białymstoku funkcjonuje elektroniczny system kolejkowy tzw. kolejkomat. System ruszył 8 stycznia. Pierwszy bilet wydrukowano o 7 rano. Czytaj też: Białystok. W Wydziale Komunikacji Starostwa uruchomiono kolejkomat

Zobacz WIDEO: Szymon Hołownia kandydatem na prezydenta RP? Komentują białostoczanie