Promocja na basen w Białymstoku. Drugi bilet za złotówkę

2019-12-03 10:42 jch
Promocja na basen w Białymstoku. Drugi bilet za złotówkę
Autor: BOSiR Promocja na basen w Białymstoku. Drugi bilet za złotówkę

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadza świąteczną promocję cenową na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c. Od 6 grudnia będzie można pływać tam za symboliczną złotówkę – pod warunkiem, że przyjdzie się w parze.

Zasady są proste: do biletu jednorazowego wstępu, drugi jest za 1 zł. Promocja dotyczy godzinnych biletów jednorazowego wstępu (normalne kosztują 10 zł i 13 zł, a ulgowe 7 zł i 10 zł) oraz biletów z Karty Aktywnego Seniora (w cenie 5 zł i 6,50 zł). Ich ceny są różne w zależności od dnia tygodnia i pory dnia. Drugi bilet za złotówkę ważny jest tylko w parze. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Akcja „Pływanie za złotówkę” obowiązuje od Mikołajek 6 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. tylko na Pływalni Kameralnej.

- Jak sama nazwa wskazuje, obiekt ten zapewnia bardzo komfortowe warunki do uprawiania sportów wodnych i relaksu - informuje Anna Kopeć, Inspektor ds. promocji BOSiR. - Ze względu na głębokość niecki basenowej jest znakomitym miejscem do nauki pływania. Basen rekreacyjny ma długość 16,5 m i głębokość od 0,9 m do 1,5 m. Dodatkowe atrakcje to sauna sucha, jacuzzi na 8/9 osób, kabina wrażeń, deszczownice, bicze i masaże wodne.

Godziny wejść na pływanie rekreacyjne warto sprawdzić na stronie internetowej www.miejskoaktywni.pl w zakładce Pływalnia Kameralna. W lewym górnym rogu strony wyświetla się harmonogram na cały miesiąc. Klikając w wybrany dzień, wyświetla się grafik zajęć.