Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Zginęły dwie kobiety. Policja szuka świadków wypadku [ZDJĘCIA]

2019-11-08 12:06 vera
Nowoberezowo.  Tragiczny wypadek w Podlaskiem. Zginęły dwie kobiety
Autor: KP PSP w Hajnówce Do tego wypadku doszło na drodze między miejscowościami Bielsk Podlaski - Hajnówka. Suzuki zderzyło się z chryslerem. 2 osoby nie żyją.

Policjanci z Hajnówki poszukują świadków śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze między Bielskiem Podlaskim, a Hajnówką. W tym tragicznym zdarzeniu zginęły dwie kobiety: kierująca i pasażerka suzuki.

Ten śmiertelny wypadek miał miejsce 6 listopada 2019 roku na drodze wojewódzkiej 689 między miejscowościami Bielsk Podlaski - Hajnówka. Około godziny 7, na skrzyżowaniu do miejscowości Nowoberezowo doszło do zderzenia pojazdów marki chrysler i suzuki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem suzuki zawracała na skrzyżowaniu. Jadący od strony Bielska Podlaskiego kierujący samochodem Chrysler Voyager prawdopodobnie uderzył w zawracający pojazd - poinformowała mł. asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

- W chwili przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej na jedno z aut (Suzuki Alto) leżało na dachu, drugie zaś (Chrysler Voyager) stało na kołach, oba pojazdy znajdowały się w rowie pasa drogowego - informuje mł. bryg. Grzegorz Bajko z KP PSP Hajnówka.

W suzuki znajdowały się dwie nieprzytomne kobiety. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon kierującej autem. Druga kobieta, pasażerka, została przetransportowana do szpitala. Niestety nie udało jej się uratować.

Kierujący chryslerem mężczyzna był trzeźwy. Razem z nim podróżowały jeszcze trzy inne osoby. Te osoby nie ucierpiały w wypadku.

Policja wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce lub dzwoniąc do oficera dyżurnego pod numer /85/ 831-04-00.