Tragiczny finał kąpieli na dzikim kąpielisku. Służby wyłowiły ciało 57-latka!

2019-08-18 21:07 KM
Tragiczny finał kąpieli na dzikim kąpielisku. Służby wyłowiły ciało 57-latka!
Autor: KPP Sejny Zdjęcie ilustracyjne

Ponad pięć godzin trwała akcja poszukiwawczo-ratownicza służb nad Zalewem Siemianówka. Niestety - spłynęły do nas fatalne informacje. Z niestrzeżonego kąpieliska wyłowiono ciało 57-letniego mężczyzny. Mimo interwencji medyków - stwierdzono zgon.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się przed południem. Jak donosi "Kurier Poranny" - służby zostały zaalarmowane przez świadka, który widział mężczyznę, pływającego na dzikim kąpielisku. W pewnym momencie 57-latek zaczął się topić.

Działania prowadzili m.in. strażacy z OSP Siemianówka oraz JRG Siemiatycze. Pomagali im nurkowie z okolicznych miejscowości.

Niestety - po godzinie 16:00 wyłowiono ciało mężczyzny. Medycy podjęli działania, ale niedługo później lekarz stwierdził zgon.

Służby wielokrotnie apelowały i nadal to robią - zażywajmy kąpieli tylko w miejscach do tego przeznaczonych. Dzikie kąpieliska mogą być bardzo niebezpieczne, a tragedia z 18 sierpnia jest tego dobitnym przykładem. Rodzinie i przyjaciołom 57-latka składamy wyrazy najgłębszego współczucia.