Wybory 2019. Marcin Sawicki - kim jest, wiek, zainteresowania, życiorys [SYLWETKA]

2019-09-09 11:19 jch
Wybory 2019. Marcin Sawicki - kim jest, wiek, zainteresowania, życiorys [SYLWETKA]
Autor: Łukasz Stepaniuk Wybory 2019. Marcin Sawicki - kim jest, wiek, zainteresowania, życiorys [SYLWETKA]

Wybory parlamentarne 2019 już 13 października. Polacy wybiorą posłów i senatorów. Poznaj kandydatów w wyborach 2019. Marcin Sawicki to lider listy Komitetu Wyborczego Skuteczni Piotra Liroya-Marca. Zobacz, kim jest Marcin Sawicki - wiek, zainteresowania, życiorys. W tym artykule przedstawiamy jego sylwetkę.

Wybory parlamentarne już 13 października 2019 roku. Wybierzemy 460 posłów do Sejmu i 100 senatorów do Senatu. Lokale wyborcze będą otwarte w niedzielę od godziny 7 do 21. Na naszym portalu przedstawimy liderów list wyborczych w wyborach 2019. W tym artykule prezentujemy sylwetkę Marcina Sawickiego.

Czytaj także: Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu w woj. podlaskim. Okręg nr 24: Białystok, Suwałki, Łomża [LISTA]

Marcin Sawicki jest "jedynką" na liście Komitetu Wyborczego Skuteczni Piotra Liroya-Marca w okręgu nr 24 (woj. podlaskie).

Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu i Senatu [WOJ. PODLASKIE]

Marcin Sawicki jest 33-letnim przedsiębiorcą z Białegostoku. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Ma firmę, która składa się z dwudziestu pracowników. Jest katolikiem.

- Od kilkunastu lat poświęcam swój czas w wielu organizacjach non-profit. W ostatnich latach wielokrotnie zabierałem głos w sprawach zarówno naszego wspaniałego miasta jak i kraju. Jestem organizatorem wielu akcji, które miały na celu uświadomienie społeczeństwa w sprawach politycznych i społecznych - napisał na portalu społecznościowym Marcin Sawicki.

Marcin Sawicki pasjonuje się tematyką gier, a także kabaretem i stand-upem.

Marsz Równości w Białymstoku - WIDEO