Narkotyki i nielegany hazard w grudziądzkim mieszkaniu! Zatrzymano trzy osoby

i

Autor: KMP Grudziądz Narkotyki i nielegany hazard w grudziądzkim mieszkaniu! Zatrzymano trzy osoby

Narkotyki i nielegalny hazard w grudziądzkim mieszkaniu! Zatrzymano trzy osoby

2022-11-22 17:36

Policjanci z wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Grudziądzu lokal, w którym organizowano nielegalne gry hazardowe. - W trakcie przeszukania zabezpieczono środki narkotyczne - wyjaśnia policja.

Narkotyki i nielegalny hazard w grudziądzkim mieszkaniu! Zatrzymano trzy osoby

Na początku listopada policjanci z grudziądzkiej komendy wraz z przedstawicielami Służby Celno-Skarbowej z Torunia brali udział w przeszukaniu lokalu, w którym organizowano gry hazardowe. Po siłowym wejściu do mieszkania w centrum miasta ujawnili 4 automaty do wykonywania nielegalnego procederu.

Zobacz: Strzelał z wiatrówki do autobusu! Policja z Grudziądza pokazuje jego zdjęcia

- Dodatkowo w trackie akcji zatrzymano 3 osoby w związku z posiadaniem środków narkotycznych. 60-letni grudziądzanin miał w mieszkaniu kilkanaście torebek z białą substancją o wadze blisko 400 gramów. Wstępna ekspertyza wykazała, że jest to środek psychoaktywny 2C-B, którego posiadanie w takiej ilości jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.  Decyzją prokuratora wobec osoby zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Kowalczykz KMP w Grudziądzu.

Wobec dwóch pozostałych osób jest prowadzone dochodzenie w związku z posiadaniem środków odurzających, za co grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze KAS zabezpieczyli maszyny i prowadzą odrębne postępowanie, związane z organizowaniem nielegalnego hazardu.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Zlikwidowali magazyn podróbek o wartości 17 milionów złotych! Wielka akcja policji w Jankach pod Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają