PET EXPO w Bydgoszczy. Przed nami największe targi zoologiczne w kraju! [AUDIO]

2019-09-12 14:18 AG
PET EXPO w Bydgoszczy. Przed nami największe targi zoologiczne w kraju! [ZAPOWIEDŹ]
Autor: pixabay.com

W dniach 13-15 września w BCTW odbędą się Targi Zoologiczne PET EXPO. W niedzielę, organizatorzy zapraszają mieszkańców na pokazy psów, rozmowy z behawiorystami oraz do zakupu i testowania produktów dla swoich pupili.

Pierwsze dwa dni dedykowane są klientom branżowym, natomiast niedziela dodatkowo poświęcona jest klientom indywidualnym. W tych dniach w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym zagości ponad 170 wystawców.  

Kluczowym wydarzeniem, które odbędzie się w niedzielę jest Piknik Rodzinny +4 Łapy, na który warto wybrać się ze swoim pupilem. Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w grze miejskiej z psem. To rodzinny spacer z psem, połączony z edukacją i dobrą zabawą. Po drodze, przygotowane będą proste zadania, które pozwolą na jeszcze lepsze poznanie się z psem. Na mecie czekają wyjątkowe nagrody. Koszt udziału w grze miejskiej to 20 zł dla całej rodziny, przy czym cała ta kwota, jest przekazywana na cele charytatywne.

Największe targi zoologiczne w Polsce to idealna okazja do testowania i zakupu produktów u najlepszych producentów, którzy oferują tego dnia także specjalistyczne doradztwo. Podczas targów prowadzona będzie także zbiórka dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Nie zabraknie także pokazów psów i szkoleń z udzielania pierwszej pomocy.

Ceny biletów:

  • bilet normalny – 8 zł
  • bilet ulgowy – 5 zł (dzieci i młodzież do 18 r.ż, renciści i emeryci, osoby niepełnosprawne z opiekunami -  na podstawie legitymacji) * dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny
  • bilet rodzinny (2+1, 2+2) – 18 zł
  • bilet z kartą Dużej Rodziny – 25 zł

Targi zoologiczne PET EXPO odbędą się BCTW w Bydgoszczy i dla mieszkańców będą dostępne w niedzielę w godzinach 10:00-17:00.

O licznych atrakcjach, które będą czekać na mieszkańców mówią organizatorzy. Posłuchajcie: