Lepiej uważaj!

Są piękne i bardzo niebezpieczne! Tych kobiet szuka policja z Bydgoszczy i regionu [ZDJĘCIA]

2022-09-28 12:02

Kobiety specjalizują się w zbrodniach lżejszego kalibru: kradzieżach, oszustwach, podrabianiu dokumentów. Potrafią być jednak wyjątkowo wyrachowane, sprytne, a przy tym... piękne. Publikujemy listę mieszkanek woj. kujawsko-pomorskiego, które nadal są poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości!

Są piękne i bardzo niebezpieczne! Tych kobiet szuka policja z Bydgoszczy i regionu

Bydgoska policja cały czas aktualizuje bazę poszukiwanych osób z regionu. Co zaskakuje, w katalogu pojawia się coraz więcej kobiet, które najczęściej są ścigane za różnego rodzaju oszustwa. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na wypadek, gdybyśmy spotkali poszukiwane na swojej drodze. Poniżej publikujemy aktualną listę ściganych kobiet. Jeśli rozpoznajecie którąś z nich lub posiadacie jakiekolwiek informacje na temat ich pobytu - zadzwońcie pod numer telefonu wskazany w opisie poszukiwanego lub skontaktujcie się za pośrednictwem poczty elektronicznej: poszukiwani@policja.gov.pl. Możecie również zgłosić się do najbliższego komisariatu, dzwoniąc pod numery alarmowe 997 lub 112. Funkcjonariusze jednocześnie zapewniają utrzymanie w tajemnicy, kto poinformował ich o kryjówce bandytów.

KLIKNIJ w poniższą galerię i zobacz zdjęcia poszukiwanych z regionu kobiet!

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym 27-latka. To brat zabójcy z Nowego Światu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają