Seniorka chodziła po Bydgoszczy w nietypowym ubraniu! Wezwano straż miejską

2021-09-14 12:40
seniorka kępno
Autor: fot. pixabay/ilustracyjne Seniorka chodziła po Bydgoszczy w nietypowym ubraniu! Prawda zaskoczyła wszystkich

Przerażające doniesienia z Bydgoszczy! Wczoraj (13 września) patrol bydgoskiej straży miejskiej został skierowany do seniorki, która ubrana w fartuch i laczki błąkała się po ulicach miasta. Szybko okazało się, że kobiety szuka policja oraz jej rodzina!

Seniorka chodziła po Bydgoszczy w nietypowym ubraniu! Prawda zaskoczyła wszystkich

W poniedziałek, 13 września około godziny 15:30 patrol straży miejskiej został skierowany na ul. Skarżyńskiego w celu sprawdzenia zgłoszenia dotyczącego starszej kobiety ubranej w fartuch i laczki.

Zobacz: Ruszyła naprawa mostu Uniwersyteckiego w Bydgoszczy! Jak długo potrwa?

- Na miejscu strażnicy nie zastali wskazanej osoby. W związku z tym opatrolowali pobliski teren i odnaleźli kobietę, której wygląd odpowiadał opisowi podanemu w zgłoszeniu. Siedziała ona na schodach przy ul. Rataja 2. Nie wiedziała, gdzie się znajduje oraz jak się tam znalazła - wyjaśnia rzecznik bydgoskich municypalnych. 

Po krótkiej rozmowie podała swoje dane. Po zweryfikowaniu tych danych przez dyżurnego okazało się, że 84-latka jest osobą poszukiwaną przez Komisariat Policji Bydgoszcz – Wyżyny w związku ze zgłoszonym zaginięciem.

Seniorka została przekazana wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

Express Biedrzyckiej - Michał WYpij: PiS to obciach. Szukają pieniędzy w kieszeniach Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE