Weekend 26-27 listopada w Bydgoszczy. Sprawdzamy, co się dzieje w mieście [LISTA WYDARZEŃ]

i

Autor: pixabay.com Weekend 26-27 listopada w Bydgoszczy. Sprawdzamy, co się dzieje w mieście [LISTA WYDARZEŃ]

Gdzie warto pójść?

Weekend 26-27 listopada w Bydgoszczy. Sprawdzamy, co się dzieje w mieście [LISTA WYDARZEŃ]

2022-11-25 12:02

Przed nami ostatni weekend listopada! Nie macie pomysłu, jak go spędzić? Zebraliśmy listę najciekawszych wydarzeń w Bydgoszczy. Zobaczcie, co się dzieje w mieście!

Trwa Bydgoski Jarmark Świąteczny

26-27 listopada / Stary Rynek, ul. Mostowa, Plac Teatralny

Zapraszamy jak co dzień do odwiedzenia Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. Czekają na Was zimowe wesołe miasteczko, zapach świątecznego grzańca i potraw, nastrojowa muzyka, atrakcje dla dzieci, a także propozycje świątecznych prezentów. W piątki i soboty wystawcy czekają od 13 do 21, a pozostałe dni do 20.

Młyny Rothera zapraszają

26-27 listopada / Młyny Rothera, ul. Mennica 10

Sporo będzie się działo w weekend w Młynach Rothera. Oczywiście zapraszamy na wystawę "Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką". A co jeszcze nas czeka?  W sobotę (25.11) rozpoczyna się Festiwal Filozofii. To świetna okazja, by przekonać się, czym jest, czym nie jest, a czym być może filozofia. W niedzielę zapraszamy na warsztaty projektowania dla dzieci "Jakie to zwierzę?" oraz na projekt artystyczny "Nawet rzeki szepczą".

Dopingujmy pływaków

26 listopada, (sobota, godz. 7) / Wyspa Młyńska

Przed nami FOCUS Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2022. Rywalizacja toczyć się będzie na pięciu dystansach indywidualnych (100 m, 250 m, 450 m, 750 m, 1000 m) i w sztafecie 4x100 m. Więcej TUTAJ.

Spacer z Projektem Zabytek

26 listopada (sobota, godz. 10) / Brama przy ul. Cechowej

Zapraszamy na kolejny listopadowy spacer po bydgoskich cmentarzach. W sobotę czeka na spacer po Cmentarzu Parafialnym Parafii pw. św. Jana, a w niedzielę (początek godz. 10, zbiórka ul. Grzmota-Skotnickiego 11) po cmentarzu Bohaterów.

Z ekologią i tradycją

26 listopada (sobota, godz. 12) / ul. Gdańska 5

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu oraz Muzeum Okręgowe zapraszają na zajęcia "Z ekologią i tradycją". Dowiemy się jakie tradycje wiążą się z czasem adwentu, a w części warsztatowej wykonamy ekokalendarz z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Obowiązują zapisy.

Miasto zaprasza na łyżwy

26 listopada (sobota, godz. 11) / lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59

Na lodowisku Torbyd odbędzie się impreza związana z akcją "Chodź na Łyżwy". Doświadczeni instruktorzy poprowadzą zajęcia jazdy na łyżwach. Pomiędzy treningami odbędą się pokazy łyżwiarstwa figurowego. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Emocje pod koszem

26 listopada (sobota, godz. 19.30) / SISU Arena, ul. Toruńska 59

Zapraszamy na kolejne spotkanie Energa Basket Ligi. Koszykarze Enea Abramczyk Astorii na własnym parkiecie zmierzą ze Śląskiem Wrocław.

Koncert symfoniczny w filharmonii

27 listopada (niedziela, godz. 18) / Filharmonia Pomorska, ul. Szwalbego 6

Zapraszamy na koncert symfoniczny. Wystąpią orkiestra symfoniczna i chór Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Kolejny mecz siatkarek

27 listopada (niedziela, godz. 19) / Immobile Łuczniczka, hala Toruńska 59

W kolejnym meczu Tauron Ligi Siatkarek zespół OnlyBio Pałac zmierzy się z ekipą IŁ Capital Legionovia Legionowo. Bilety TUTAJ

Sonda
Czy masz plany na nadchodzący weekend?
Trwa budowa kampusu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają