Wyszedł ze szpitala i zniknął! Policja przerywa poszukiwania 17-letniego Gracjana

i

Autor: KPP Mogilno Wyszedł ze szpitala i zniknął! Policja przerywa poszukiwania 17-letniego Gracjana

Mogilno

Wyszedł ze szpitala i zniknął! Policja przerywa poszukiwania 17-letniego Gracjana

2022-12-01 7:22

Policja z Mogilna prowadziła poszukiwania Gracjana. Jak wyjaśnili, nastolatek wyszedł ze szpitala i przepadł bez wieści. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań 17-latka. Na jakim etapie są teraz działania mundurowych? Mamy najnowsze informacje!

Mogilno: Policja przerywa poszukiwania 17-letniego Gracjana

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie prowadziła poszukiwania 17-latka od 27 listopada. - Gracjan oddalił się z mogileńskiego szpitala i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalali świadków, mogących przyczynić się do odnalezienia osoby - wyjaśniał rzecznik KPP w Mogilnie.

Dzień później, 28 listopada mundurowi przerwali poszukiwania nastolatka. - W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego zaginięcia 17-letniego Gracjana informujmy, że chłopak został odnaleziony przez policję - czytamy w komunikacie.

Auto kobiety stoi w poprzek drogi. Nic nie można zrobić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają