Dwie dziewczyny z miasta zrobiły prawdziwą wieś! Gorszące sceny w kręgielni w Gorzowie

i

Autor: Shutterstock Wulgarne słownictwo, obrażanie obsługi i celowe zabrudzenie loży - takich rzeczy według pracowników jednej z kręgielni w Gorzowie Wielkopolskim dopuściły się Nikola i Joanna H., zdj. ilustracyjne

Wielki skandal

Dwie dziewczyny z miasta zrobiły prawdziwą wieś! Gorszące sceny w kręgielni w Gorzowie

2023-02-14 14:36

Wulgarne słownictwo, obrażanie obsługi i celowe zabrudzenie loży - takich rzeczy według pracowników jednej z kręgielni w Gorzowie Wielkopolskim dopuściły się Nikola i Joanna H. Kobiety miały spędzić w lokalu wieczór, dając pokaz bezczelności i kierując niewybredne uwagi w stronę pracującej tam Ukrainki. Mieszkańcy Gorzowa nie zostawili na nich suchej nitki.

Dwie mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego zszokowały całą kręgielnię

Trudno uwierzyć w relację pracowników kręgielni Bowling City w Gorzowie Wielkopolskim dotyczącą zachowania dwóch klientek lokalu. Jak czytamy na jego profilu facebookowym, Nikola i Joanna H. spędzały tam wieczór w sobotę, 12 lutego, ale jak informuje obsługa kręgielni obie zachowywały się w bezczelny sposób, używając w stosunku do innych ludzi "stwierdzeń sięgających dna", jak: „Tak ch*jowej obsługi nigdy nie widzieliśmy”, „Najpierw obsługujecie facetów, a potem kobiety, bo swędzą was p*zdy” czy: „Takie dz*wki trzeba spalić”. Mało tego, mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego nie omieszkały również zostawić w spokoju pracującej tam Ukrainki, której kazały "wypie*dalać" do swojego kraju, a do tego w niewybredny sposób podważały umiejętności barmanki To nie wszystko.

- Na koniec podczas sprzątania loży pani stwierdziła, że „zostawia dla nas prezent w postaci wysmarowanej podłogi, stołów i kanap ciastem”. Bardzo przepraszamy gości, którzy musieli uczestniczyć w tej sytuacji, dla nas również była bardzo niesmaczna. Nie pozwolimy na poniżanie naszych pracowników i dbamy o ich dobre samopoczucie. ❤️ - czytamy na profilu facebookowym kręgielni w Gorzowie.

Internauci bezlitośni dla Nikoli i Joanny H.

Nietrudno się domyślić, że czytający to internauci nie zostawili na klientkach lokalu suchej nitki. "Dlaczego nikt ich nie wyprosił? Przecież to powinno mieć zakaz wejścia do cyrku nawet", "Szczerze to jako właściciel bym pogonił towarzystwo za brak odpowiedniego zachowania", "Podręcznikowy przykład: pato madka i hora curka ?" - to tylko niektóre z blisko 200 komentarzy, jakie pojawiły się pod wpisem pracowników kręgielni w Gorzowie.

Sonda
Co powinni byli zrobić pracownicy kręgielni?
W biały dzień ukradli schody. Mieszkańcy myśleli, że to pracownicy z urzędu.
Nasi Partnerzy polecają