Pijany 23-latek wylądował osobówką w rowie! Słono za to zapłaci

2021-02-26 8:24 ago
Pościg za 23-latkiem. Policja dopadła dziwnie zachowującego się mężczyznę
Autor: Pixabay Pijany 23-latek wylądował osobówką w rowie! Słono za to zapłaci

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca osobowego renault, które wczoraj (25 lutego) dachowało w przydrożnym rowie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. To jednak nie koniec konsekwencji, jakie mogą go spotkać!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (25 lutego) po godzinie 7:00 na terenie gminy Blizanów. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki renault 23-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto dachowało w przydrożnym rowie - wyjaśnia rzecznik policji. Kierowca trafił do kaliskiego szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu.

ZOBACZ: Ciężarna kobieta stała na mrozie w pidżamie i płaszczu! Prawda ZSZOKOWAŁA policjantów

Wynik nie pozostawił złudzeń. 23-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy lekkomyślnemu kierowcy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego Kodeks Karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

CZYTAJ TAKŻE: 58-latek GWAŁCIŁ nastoletnią córkę znajomych! Wpadł, gdy proponował jej coś OBRZYDLIWEGO

Morderstwo w Woli Kosnowej