Rawicz: Znęcali się nad 4-latkiem! Chłopiec ma złamany obojczyk i czeka go operacja

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Rawicz: Znęcali się nad 4-latkiem! Chłopiec ma złamany obojczyk i czeka go operacja

Rawicz: Znęcali się nad 4-latkiem! Chłopiec ma złamany obojczyk i czeka go operacja

2021-05-05 12:55

W jednym z mieszkań na terenie Rawicza od roku rozgrywał się dramat. Matka i jej konkubent znęcali się nad 4-letnim chłopcem. Dziecko miało poważne obrażenia. Para została zatrzymana przez policję. Szczegóły tego dziecięcego dramatu opisujemy w poniższym artykule.

Kilka dni temu policjanci z Rawicza otrzymali informacje, że w jednym z mieszkań na terenie miasta rozgrywa się dziecięcy dramat. Mieszkała tam 22-latka, 39-latek i dwójka dzieci.

- Czterolatek nie jest wspólnym dzieckiem pary i to na nim skupiła się cała agresja obojga dorosłych. W toku prowadzonego postępowania okazało się, że zarówno matka jak i jej konkubent od roku znęcali się zarówno psychicznie jak i fizycznie nad chłopcem - relacjonują rawiccy policjanci.

Policjanci skierowali 4-latka do szpitala na szczegółowe badania. Okazało się, że chłopiec miał złamany obojczyk i wymagał operacji.

W związku ze sprawą zatrzymano 39-latka, wobec którego zastosowano trzymiesięczny areszt. 22-letnie matka chłopca ma dozór policyjny u pięć razy w tygodniu zgłaszać się na komendzie.

- Kobieta ma ograniczoną władzę rodzicielską, zakaz zbliżania się do swojego syna oraz do członków rodziny sprawujących aktualnie opiekę nad chłopcem - dodają mundurowi.

Tragedia w Kłodzku. Nie żyje dziecko