NARKOTYKOWA PLAGA w Ostrowcu. Policja ZNOWU przejęła SETKI GRAMÓW

2019-10-10 15:20
Narkotyki u KOLEJNEGO mieszkańca Ostrowca
Autor: Świętokrzyska Policja/KMP w Ostrowcu

Ostrowieccy mundurowi przejęli drugi raz w ciągu tygodnia znaczną ilość narkotyków - informuje świętokrzyska policja. W ręce policji trafiło ponad 350 gramów różnych narkotyków, które znaleziono u 32-letniego mieszkańca Ostrowca. Teraz grozi mu nawet 10

Policjanci z ostrowieckiego wydziału antynarkotykowego ustalili, że 32-letni mieszkaniec miasta może posiadać nielegalne substancje. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W wyniku przeszukania na terenie mieszkania 32-latka ujawniono 200 gramów amfetaminy, prawie 150 gramów marihuany i ponad 30 tabletek ekstazy.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i substancji psychotropowych, za co grozi 10 lat za kratkami. Śledczy będą natomiast wnioskować o zastosowanie środków zapobiegawczych wobec mieszkańca Ostrowca.

Przypomnijmy - to już drugie zatrzymanie w związku z narkotykowym procederem na terenie miasta w ciągu dwóch dni. Wczoraj ostrowieccy funkcjonariusze zatrzymali 31-latka, który oprócz znacznej ilości zabronionych środków posiadał amunicję, zabytkowy pocisk i broń.