Polski HEGEMON ma nowego sponsora. Miłośnicy piwa wniebowzięci po konferencji Łomża Vive Kielce

2020-08-13 12:23 JWa
Bertus Servaas i Talant Dujszebajew, Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Bertus Servaas i Talant Dujszebajew, Vive Kielce

Niektórzy kibice z Kielc bali się już o losy swojego ukochanego klubu piłki ręcznej. W zaledwie kilkanaście dni z PGE Vive Kielce zostało w zasadzie samo Kielce. W czwartek władze klubu postanowiły zwołać konferencję prasową, na której przedstawiono nowego sponsora głównego żółto-biało-niebieskich. Została nim firma Van Pur S.A., znana wszystkim miłośnikom piwa. Podano także nową nazwę siódemki z Kielc.

Po godzinie 12:00 w czwartek Bertus Servaas przywitał wszystkich zgromadzonych w Hali Legionów na zorganizowanej przez kielecki klub konferencji prasowej. Chwilę później wszystko stało się jasne. Nowym sponsorem kieleckiej siódemki została znana piwoszom firma Van Pur S.A. - Jest mi niezmiernie miło przywitać państwa na tej radosnej konferencji prasowej. W porównaniu do konferencji sprzed dwóch miesięcy jesteśmy w doskonałych humorach. Chciałbym podziękować firmie Van Pur S.A. za to, że wierzą w nasz projekt. Od samego początku dali się poznać jako poważny partner. Firma Van Pur i my mamy świetne wizerunki i wierzę, że dzięki współpracy możemy to tylko poprawić. Firma Van Pur S.A. i my mamy ważne wartości, takie jak uczciwość i transparentność. Będziemy chcieli pokazać, że jesteśmy godnym partnerem dla firmy - powiedział na wstępie Bertus Servaas. - Jestem przekonany, że z nowym partnerem i wszystkimi dotychczasowymi będziemy dążyć do tego by być jeszcze lepszymi, najlepszymi w Polsce i jednymi z najlepszych na świecie - dodał prezes klubu ze stolicy Gór Świętokrzyskich. Chwilę później Paweł Papaj z działu marketingu poinformował, że klub od teraz będzie nazywał się Łomża Vive Kielce.

Legenda piłki ręcznej zostaje w klubie! Ale rola będzie NIECODZIENNA

Kilka słów powiedziała także Jagoda Iwańczuk. - Nic nie dzieje się bez przyczyny. W pewien lipcowy poranek doszły nas słuchy, że klub szuka sponsora. Nasza firma nie szukała specjalnej okazji do sponsoringu, ale obserwowaliśmy sukcesy pana Servaasa na płaszczyźnie sportowej i biznesowej. Decyzja o tym, że chcemy zainwestować zapadła bardzo szybko i jednomyślnie. Podpisanie umowy z klubem, takim klubem, który jest dumą dla Polaków, to dla nas szczególny moment i bardzo emocjonujący. Liczymy, że dzięki współpracy klub będzie osiągał najwyższe cele w Lidze Mistrzów, będziemy was wspierać w tym, żebyście mogli stabilnie i płynnie funkcjonować. Wspólnie zdecydowaliśmy, że podpisujemy kontrakt na 4 lata do końca sezonu 2023/24. Mamy nadzieję, że będzie to dopiero początek - skomentowała prezes Van Pur S.A.

Legendarny bramkarz wzbogacił się na KONIU. Pobił rekord, liczy miliony

Bajecznie drogi zegarek Roberta Lewandowskiego. Kosztuje fortunę! | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Wiemy ile trzeba wysiłku, by zbudować rozpoznawalną markę. Nie mogliśmy pozwolić, żeby marka budowana przez pana Bertusa zniknęła. Dlatego było to naszym życzeniem, żeby Vive wróciło do nazwy. Vive to jest moc, Vive Kielce to jest moc, mam nadzieję, że Łomża Vive Kielce to dopiero jest moc - dodała Iwańczuk.