Bobolice: W bestialski sposób uśmiercił szczenięta... bo były niepotrzebne

2021-11-30 20:12
Bobolice: W bestialski sposób uśmiercił szczenięta... bo były niepotrzebne
Autor: Mylene2401 / CC0 / pixabay.com Bobolice: W bestialski sposób uśmiercił szczenięta... bo były niepotrzebne

Trzy bezbronne szczenięta straciły życie w okrutny wręcz sposób. Ich właściciel postanowił pozbyć się zwierząt, ponieważ stwierdził, że są mu niepotrzebne. 77-latek wkrótce odpowie za swoje bestialskie postępowanie. Szczegóły są przerażające!

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Bobolice (woj. zachodniopomorskie). 77-letni mężczyzna, który był właścicielem trzech szczeniaków, stwierdził, że psy są mu niepotrzebne i trzeba się ich jakoś pozbyć. Postanowił zrobić to w najbardziej okrutny sposób - zabijając je.

Czytaj też: Koszalin: Koszmar niepełnosprawnego Krzysztofa. Sąsiadka urządziła mu prawdziwe piekło [INTERWENCJA]

Mężczyzna uśmiercił zwierzęta uderzając nimi o podłogę, a następnie po zawinięciu w foliowy worek wrzucił ich ciała do kontenera na odpady.

O zdarzeniu poinformowali policję zaniepokojeni sąsiedzi. Policjanci z posterunku w Bobolicach ustalili miejsce przebywania mężczyzny. 77-latek już usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Wkrótce odpowie za swój czyn przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Czytaj też: Wałcz: Wychodząc z baru, zostawiła pieniądze na stole. To nie był napiwek...

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny zostać zaostrzone?
Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE