Czołowe zderzenie ciężarówek! POTĘŻNE utrudnienia na DK11 i linii kolejowej Poznań-Kołobrzeg [ZDJĘCIA]

2020-08-03 11:04 Maciej Brzeziński
Czołowe zderzenie ciężarówek! POTĘŻNE utrudnienia na DK11 i linii kolejowej Poznań-Kołobrzeg [ZDJĘCIA]
Autor: Wielkopolska Policja/ Andrzej Borowiak Czołowe zderzenie ciężarówek! POTĘŻNE utrudnienia na DK11 i linii kolejowej Poznań-Kołobrzeg [ZDJĘCIA]

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 11 między Sokołowem Budzyńskim, a Gościejewem. Na przejeździe kolejowym zderzyły się dwie ciężarówki. Według informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jedna osoba została ranna. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy oraz podróżujący pociągami na linii Poznań - Kołobrzeg!

Do wypadku doszło około godz. 9:00. Na przejeździe kolejowym w miejscowości Tarnowo doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów ciężarowych. Jeden z kierowców był zakleszczony w kabinie i został ranny.

Rzecznik prasowy Wielkopolskiej Policji przekazał, że kierowcy muszą liczyć się utrudnieniami.

- DK11 w Tarnowie koło Rogoźna całkowicie zablokowana. Linia kolejowa Poznań-Kołobrzeg również - napisał na Twitterze, mł. insp. Andrzej Borowiak.

Policja wyznaczyła objazdy, ale problemy są także na linii kolejowej Poznań - Kołobrzeg. Do zderzenia ciężarówek doszło na przejeździe kolejowym. Ruch na tej trasie został wstrzymany, a PKP organizuje komunikację zastępczą.

Dramatyczny wypadek na S8

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.