Były kapitan żegna się z klubem. Janusz Gol rozwiązał kontrakt z Cracovią

2020-08-06 16:12 MaSz
Janusz Gol, Cracovia
Autor: Cyfra Sport Janusz Gol

Pomocnik Janusz Gol rozstaje się z Cracovią. Krakowski klub poinformował, że umowa z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron. - Dziękujemy za wszystkie występy dla Pasów i życzymy powodzenia w dalszej karierze! - napisano na oficjalnej stronie klubu.

Janusz Gol w drużynie „Pasów” spędził dwa lata. Do Cracovii trafił po pięciu latach występów w rosyjskim zespole Amkar Perm. W tym okresie rozegrał w Ekstraklasie w barwach krakowskiej drużyny 56 meczów i strzelił gola. Zdobył także Puchar Polski. Ostatni okres nie był dla niego najlepszy. Stracił opaskę kapitana, był odsunięty od zespołu, potem wrócił, a teraz poinformowano, że żegna się z klubem. - W dniu dzisiejszym najstarszy Klub sportowy w Polsce opuszcza Janusz Gol. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Dziękujemy za wszystkie występy dla Pasów i życzymy powodzenia w dalszej karierze! - ogłosił krakowski klub w oficjalnym komunikacie.

Hitowy transfer w polskiej lidze! Michał Kucharczyk wrócił do Ekstraklasy

W mediach społecznościowych pojawił się także wpis, który opublikowała żona zawodnika na swoim koncie na Twitterze. - Szkoda bardzo, że tak to się wszystko potoczyło - czytamy wpis żony byłego już gracza "Pasów". - Mimo nieprzyjemności, jakie spotkały Janusza, będziemy Cracovię zawsze bardzo miło wspominać. To wspaniałe, że dołożył cegiełkę do wygrania pierwszego PP w historii klub i na zawsze będzie jej częścią. To dzięki Cracovii został wyróżniony za rok 2019. Janusz pragnie przekazać, że z wielką dumą reprezentował barwy Cracovii oraz nosił kapitańską opaskę. W szczególności pragniemy podziękować Wam kibicom za to, że wierzyliście w Janusza i staliście za nim do samego końca. Cracovia na zawsze zyskała 3 fanów! Dziękujemy za wszystko! Życzmy samych sukcesów, bo Cracovia jest klubem, który na to zasługuje! Trzymamy za to bardzo mocno kciuki! CRACOVIA PANY! - zakończyła żona Janusza Gola.

Półfinały "MLS is Back". Sukces Portland Timbers. Niezgoda zagra w finale!