Cracovia bezlitosna dla Lechii. Pierwszy raz w sezonie trafił Michal Siplak [WIDEO]

2020-07-04 23:00 Marcin Szczepański
Michal Siplak, Cracovia
Autor: Cyfrasport Michal Siplak, Cracovia

Jeszcze do niedawna Cracovia zawodziła. Teraz wygrywając 3:0 z Lechią na jej stadionie krakowski zespół zanotował drugie zwycięstwo z rzędu. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Najładniejsza była akcja przy drugim trafieniu, gdy do siatki trafił Michal Siplak. Zobaczcie jak słowacki obrońca pokonał Duszana Kuciaka, rodaka w bramce gdańskiej drużyny.

Michal Siplak w Cracovii rozgrywa już trzeci sezon. W każdym z nim strzelał po golu. Teraz lewy obrońca podłączył się do akcji przy drugiej bramce. Trzeba przyznać, że podopieczni trenera Michała Probierza "rozklepali" defensywę Lechii.

Gdzie zagra Damjan Bohar? Legia ma poważnego rywala, z Polski! Będzie transferowa wojna?!

Przejęli piłkę na lewej stronie, kilka razy wymienili podania między sobą, aż w końcu Florian Loshaj zagrał do wbiegającego na pole karne Słowaka. Michal Siplak miał rywala na plecach, a mimo to płaskim strzałem po ziemi nie dał szans Duszanowi Kuciakowi. To była najładniejsza akcja tego spotkania. W tym momencie "Pasy" prowadziły 2:0.

Tak Jakub Kamiński przypieczętował sukces Lecha nad Legią w hicie kolejki [WIDEO]

Teraz przed Cracovią dwa mecze z Legią. 7 lipca "Pasy" zagrają u siebie z liderem Ekstraklasy w półfinale Pucharu Polski. 11 lipa na Łazienkowskiej konfrontacja między tymi zespołami w lidze. Cracovia wskoczyła na piąte miejsce, a na szóstym jest Lechia.

Premierowy gol Chorwata w Ekstraklasie. Fran Tudor trafił dla Rakowa [WIDEO]