Czas na zmianę samochodu? Ruszaj po swoje Audi z pakietem korzyści!

2019-08-09 9:25 Artykuł Sponsorowany
Ruszaj po swoje Audi z pakietem korzyści!
Autor: pixabay.com

Sprawny i zwinny samochód to podstawa dzisiejszych czasów. Myślisz o zmianie lub zakupie auta? Nie czekaj i odwiedź salon Audi Porsche Kraków przy al. Pokoju 78. Tylko do końca sierpnia czekają na Was ogromne korzyści!

Ruszaj po swoje Audi

Tylko w sierpniu korzyści do 60 000 zł + pakiet ubezpieczeń w cenie! To niepowtarzalna okazja, by zdecydować się na zmianę samochodu. Sprawdź ofertę w najbliższych salonach Porsche Rybnik, Porsche Sosnowiec i Porsche Kraków (al. Pokoju 78).

Sprawdź samochody Audi dostępne od ręki, teraz w specjalnych cenach i z pakietem ubezpieczeń w cenie! Oferta ważna jest tylko do końca sierpnia, dlatego nie zwlekaj i przyjdź do salonu i zgarnij najlepszy samochód dla siebie! 

Samochód dla każdego

Bogata rodzina pojazdów Audi sprawia, że to marka dosłownie dla każdego i na każdą kieszeń. Sportowe i zwinne Audi A3, rodzinne kombi, a może coś w terenowym stylu? Na klientów w specjalnej ofercie czekają samochody Audi A3, A5, A6, Q2, Q5 i Q7.

Odwiedź salon Porsche Kraków przy al. Pokoju 78
Autor: materiały partnera Odwiedź salon Porsche Kraków przy al. Pokoju 78

Umów się na jazdę próbną!

Interesuje Cię konkretny model? Chcesz zobaczyć jak sprawdzi się na krakowskich drogach? Zgłoś się na jazdę testową! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej Audi Kraków.

Audi Porsche Kraków: doświadczenie i profesjonalizm

Firma stawia na intensywny rozwój i najwyższą jakość usług. Porsche Inter Auto Polska to koncern będący właścicielem jednej z największych w Europie samochodowych sieci dealerskich. Może pochwalić się 70-letnim doświadczeniem w motoryzacji. Wkroczył na polski rynek w 2012 roku. W tej chwili posiada salony marek Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche, Bentley i Lamborghini w różnych miastach Polski.

PIA reprezentuje także nowo otwarty salon Audi przy Alei Pokoju w Krakowie. PIA Polska to nie tylko salony samochodowe, to także wysokiej jakości usługi serwisowe i finansowe, sprzedaż akcesoriów wszystkich wymienionych wyżej marek oraz samochodów używanych.

Audi Porsche Kraków
Aleja Pokoju 78
31-564 Kraków
tel.: 12 226 08 00
www.audikrakow.pl

Artykuł Sponsorowany