Gigantyczny korek na autostradzie A4 w Krakowie. Powodem poniedziałek i kolizja

2019-11-25 9:53

To nie jest łatwy dzień dla kierowców w Krakowie. Autostradowa obwodnica miasta całkowicie stanęła w olbrzymim korku - powodem jest poniedziałkowy szczyt oraz kolizja trzech samochodów osobowych, do jakiej doszło na wysokości stopnia wodnego Kościuszko.

Kolizja miała miejsce po godzinie 8. Na lewym pasie w kierunku Katowic zderzyły się trzy samochody osobowe. Na szczęście nikt nie został ranny. Ruch przez kilkadziesiąt minut odbywał się pasem awaryjnym.

W związku z utrudnieniami przy dużym natężeniu ruchu, na autostradzie A4 w kierunku Katowic utworzył się gigantyczny korek. W zatorze utknęli też jadący w kierunku Rzeszowa, a to za sprawą gapiów, którzy zwalniali w miejscu kolizji. Rozładowanie korków na obwodnicy Krakowa może potrwać nawet do godziny 11. 

Zderzak w zderzak kierowcy jadą także ulicami miasta, w szczególności w okolicach przebudowywanej ulicy Krakowskiej. Stoi też Zakopiańska, Brożka, Tischnera, Turowicza, Nowohucka, Opolska i Lublańska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE