Groził domownikom siekierą, a widok policji jeszcze mocniej go rozjuszył. Agresywny 28-latek trafił za kratki

i

Autor: Małopolska Policja Policjanci obezwładnili 28-latka, wykorzystując chwilę jego nieuwagi.

Domowa awantura

Groził domownikom siekierą, a widok policji jeszcze mocniej go rozjuszył. Agresywny 28-latek trafił za kratki

2023-01-19 13:39

Policjanci interweniowali na terenie gminy Wieprz (powiat wadowicki) z powodu 28-letniego mężczyzny, który groził domownikom siekierą. Awanturnik na widok funkcjonariuszy stał się jeszcze bardziej agresywny i nie miał zamiaru stosować się do wydawanych mu poleceń. Został zatrzymany, gdy mundurowi wykorzystali moment nieuwagi 28-latka.

28-latek groził domownikom siekierą. Interweniowała policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Andrychowie interweniowali w gminie Wieprz (powiat wadowicki) z powodu awantury wywołanej przez 28-letniego mężczyznę. Agresor groził swoim bliskim siekierą i nie miał zamiaru się uspokoić, nawet gdy na posesji zjawili się mundurowi. Wręcz przeciwnie, wobec policjantów 28-latek zachowywał się wulgarnie i agresywnie. Nie chciał również odłożyć trzymanej w ręku siekiery i wprost zapowiedział, że użyje niebezpiecznego przedmiotu, jeśli policjanci będą chcieli go zatrzymać. Bandzior został obezwładniony, gdy policjantom udało się wykorzystać moment nieuwagi mężczyzny.

28-latek trafił już za kratki. Był poszukiwany przez sąd

Po zatrzymaniu 28-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego został już osadzony w zakładzie karnym i spędzi tam 90 dni. Dodatkowo usłyszał zarzut wymuszania zaniechania prawnej czynności służbowej, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

Ruszył proces Norberta Z. oskarżonego o zabójstwo swojej dziewczyny
Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?