Justyna Kowalczyk CAŁUJE w wyjątkowym miejscu! Miłosny żar BUZUJE [ZDJĘCIE]

2020-07-05 9:14 Przemysław Ofiara
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
Autor: Instagram / nartowa.pani Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Ach, jak oni się kochają! Justyna Kowalczyk i jej partner Kacper Tekieli spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Tym razem miłosny żar bił na szczycie Wschodnich Żelaznych Wrót (2261 m n.p.m.) na Słowacji. Oczywiście Justyna dała partnerowi gorącego buziaka.

Justyna Kowalczyk poznała Kacpra Tekieli oczywiście w górach. Kacper Tekieli ma 35 lat, pochodzi z Gdańska, z którego przeniósł się do Krakowa. Jest magistrem filozofii. Jest też instruktorem wspinaczki i tą pasją od razu zaraził byłą biegaczkę narciarską.


Wschodząca gwiazda siatkówki OPROMIENIA kibiców URODĄ. Teraz wróciła do Polski [ZDJĘCIA]

Razem wspinali się po zboczach Turbacza (1310 m) w Gorcach, Aiguille du Midi (3842 m) we francuskim masywie Mont Blanc, Monte Cornetto (1889 m) we Włoszech czy na skałkach w Adršpachu w Czechach. Para zdążyła już pokazać się razem na kilku imprezach, a także zaręczyła się w ostatnie Boże Narodzenie. Planują ślub.


Piotr Żyła przeskoczył skocznię! Co za forma!

„Z super wycieczki na Wschodni Szczyt Żelaznych Wrót” - napisała tym razem Kowalczyk, dołączając zdjęcie, na którym z czułością całuje partnera w policzek. Widać, że Justyna Kowalczyk wreszcie jest szczęśliwa. Pięknej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.