Justyna Kowalczyk GRZMI po słowach Morawieckiego. Boi się o życie najbliższych

2020-07-04 8:55 Damian Okła
Justyna Kowalczyk
Autor: East News Justyna Kowalczyk

Polityka znów jest na ustach wszystkich. Od kilku tygodni trwa zażarta walka o pałac prezydencki. W ubiegłą niedzielę stało się jasne, że w drugiej turze wyborów zmierzą się ze sobą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. To z kolei oznacza, że kampania wyborcza weszła w decydującą fazę. Włączył się w nią nawet premier Mateusz Morawiecki, który zaapelował do seniorów o oddanie głosu i stwierdził, że koronawirus jest w odwrocie. Te słowa wywołały zdziwienie u Justyny Kowalczyk.

Prawdopodobnie nie ma w Polsce ważniejszego tematu niż wybory prezydenckie. Według licznych sondaży zanosi się na zaciętą walkę pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze. Różnica między obecnym prezydentem, a kandydatem Koalicji Obywatelskiej jest naprawdę niewielka i o następnych pięciu latach może zadecydować niewielka grupa obywateli.

PRZERAŻAJĄCE sceny w lokalu Lukasa Podolskiego. Bandyci zrobili prawdziwy ARMAGEDON

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlatego w kampanię wyborczą włączył się nawet premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu odwiedził niedawno Lubelszczyznę. Morawiecki namawiał seniorów, aby wzięli udział w głosowaniu. Stwierdził, że koronawirusa już nie trzeba się obawiać. - Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już nie trzeba się go bać, trzeba pójść na wybory, tłumnie, 12 lipca. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne - powiedział premier.

Samochód POTRĄCIŁ znanego kolarza, który trafił do szpitala. Plany gwiazdy legły w gruzach

Te słowa wywołały dość spore poruszenie, zwłaszcza wśród ekspertów w dziedzinie medycyny. Głos postanowiła zabrać również Justyna Kowalczyk. - Mamy się nie bać wirusa? To jakaś alternatywna rzeczywistość? - czytamy we wpisie legendy polskiego sportu na Twitterze. Jej retoryczne pytania wywołały sporą interakcję na portalu, a Kowalczyk odpowiadała na niektóre komentarze.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Jeden z internautów napisał, że nie boi się koronawirusa i odradza strach przed nim, bo takie myślenie paraliżuje. - A ja się boję o zdrowie i życie moich rodziców i trenera. Nic mnie nie paraliżuje - odpisała w swoim stylu mistrzyni olimpijska.