Kamil Stoch trzyma w domu potężne MUTANTY. Wyszedł na jaw jego małżeński sekret [ZDJĘCIA]

2020-08-14 16:27 JWa
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram / kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch w swojej posiadłości w Zębie ma wiele miejsca. Mistrz skoków narciarskich wykorzystuje je do granic możliwości. Sam sportowiec pokazał jak wielkie mutanty znajdują się na jego posiadłości, a przy okazji wyjawił jeden z sekretów małżeństwa z piękną Ewą Bilan-Stoch. Wielu kibiców mogło czuć się zaskoczonych, ponieważ tego po Kamilu Stochu mało kto się mógł spodziewać!

Kamil Stoch postrzegany jest przez kibiców jako sportowiec niezwykle sympatyczny. Skoczek dba o kontakt z fanami i bardzo często dzieli się chwilami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem jeden z najlepszych zawodników w historii postanowił pokazać swoją kolejną pasję. Nie jest tajemnicą, że Kamil Stoch poza skokami niezwykle interesuje się m.in. piłką nożną i kibicuje angielskiemu Liverpoolowi. Jednak to nie wszystko. Owocem (dosłownie) jego kolejnego hobby są prawdziwe mutanty w ogródku. Kamil Stoch opublikował serię filmików i zdjęć, na których widać jak wielkie okazy wyrosły przy jego imponującej posiadłości.

Kamil Stoch pokazał swój nowy dom?! Bardzo stare budownictwo i wielki ogród [ZDJĘCIE]

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Ewa Bilan-Stoch - cała prawda o żonie Kamila Stocha!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazało się, że Kamil Stoch to zapalony... ogrodnik! Tak! Znany na całym świecie skoczek narciarski w wolnych chwilach spędza czas na swoim wygrodzonym terenie, gdzie rosną przeróżne gatunki warzyw, owoców czy kwiatów. Na zdjęciach zobaczyliśmy m.in. ogromnego pomidora, wspaniałe i dojrzałe poziomki, ozdobne kwiaty czy zdrowe marchewki. Przy okazji Kamil Stoch postanowił wyjawić jedną z tajemnic swojego małżeństwo z przepiękną Ewą Bilan-Stoch.

Kamil Stoch będzie skakał 260 metrów?! Wreszcie odkryli jak to zrobić!

Zarówno Kamil Stoch, jak i jego małżonka są dumni ze swoich upraw. Co ciekawe, to właśnie głównie kobieta zajmuje się hodowlą żywności. - Jest jeszcze grządka z ziemniakami, ale prawda jest taka, że i tak wszystko posadziła moja żona - powiedział Kamil Stoch do swoich fanów. Kolejnego dnia na jego facebookowym profilu pojawiło się zdjęcie dorodnych kartofelków.