Kraków: Uprawiali głośny SEKS na osiedlu Avia. Mieszkańcy mówią jednym głosem!

2020-09-25 8:03 mad
Kraków: Uprawiali głośny SEKS na osiedlu Avia. Mieszkańcy mówią jednym głosem!
Autor: archiwum se.pl

Miłosne uniesienia zaślepiły mieszkańców osiedla Avia w krakowskich Czyżynach. Para uprawiała stosunek seksualny tak głośno, że wzbudziła zainteresowanie sąsiadów. Ci zaznaczają, że wszystko działo się w godzinach wieczornych przy otwartych oknach. Czy głośny seks zakłócić spokój krakowian?

Na jednej z facebookowych grup pojawił się wpis mówiący o głośnych miłosnych igraszkach na osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Wszystko działo się w weekend w godzinach wieczornych. Autor zaznaczył, że w trudnych czasach brak dobrego orgazmu jest niczym epidemia.

Czytaj też: Tyle kosztuje SEKS z prostytutkami w Krakowie. Te ceny szokują! [CENNIK 2020]

W komentarzach rozgorzała dyskusja, czy para powinna kochać się przy otwartym balkonie tak głośno, by słyszeli ich inni mieszkańcy osiedla. Okazuje się, że mieszkańcy są zgodni i mówią jednym głosem.

- Bez przesady. Jakby taka sytuacja była codziennie, to można się wnerwić, ale jeśli to jednostkowe to nie ma się co czepiać. Chyba że ktoś zazdrości - napisał jeden z mieszkańców. - Ludzie wyjmijcie tego kija z d**y i się pośmiejcie, sami swoich dzieci w kapuście nie znaleźliście, a seks ludzka rzecz - skomentowała inna.

Mieszkańcy, mimo chwilowych niedogodności, okazali się wyrozumiali.

Zbyt głośny seks w bloku

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mieszkańcy mają prawo wezwać policję lub straż miejską w celu uspokojenia lokatorów.

Jeżeli problem powtarza się notorycznie, to zgodnie z art. 16 ustawy o własności lokali, jeżeli właściciel lokalu wykracza w sposób rażący lub uporczywy przeciwko obowiązującemu porządkowi domowemu albo przez swoje niewłaściwe zachowanie czyni korzystanie z innych lokali lub nieruchomości wspólnej uciążliwym, wspólnota mieszkaniowa może w trybie procesu żądać sprzedaży lokalu w drodze licytacji na podstawie przepisów Kodeksu postępowania cywilnego o egzekucji z nieruchomości.

Tak zmieniał się Jarosław Kaczyński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE