Małopolska: szaleńczy atak nożownika! Chciał zabić swojego kolegę

2019-07-02 11:17 Amadeusz Calik, ESKA Kraków
Atak nożownika
Autor: Małopolska Policja

Tuż przed północą, 27 czerwca na klatce schodowej w jednym z bloków w Chrzanowie w Małopolsce rozegrała się scena mrożąca krew w żyłach. 23-letni nożownik zaatakował swojego kolegę, próbując go zabić!

Jak wstępnie ustalono między dwoma mężczyznami doszło do kłótni w jednym z mieszkań. W trakcie szarpaniny, która przeniosła się na klatkę schodową, 23-letni mieszkaniec Trzebini wyciągnął nóż i dwukrotnie ugodził nim 32-letniego mieszkańca Chrzanowa.

Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego oraz Policja. Zraniony mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala natomiast nożownik został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy.

28 czerwca br. Sąd Rejonowy w Chrzanowie uwzględnił wniosek miejscowej prokuratury rejonowej odnośnie zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego, któremu zarzucono usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i któremu w związku z tym grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE