Policja ściga 80-letniego przestępcę. Senior mocno sobie nagrabił! Trafi do więzienia?

i

Autor: Małopolska Policja, cocoparisienne/cc0/pixabay 80-letni Roman Gumowski jest poszukiwany na podstawie listu gończego.

List gończy

Policja ściga 80-letniego przestępcę. Senior mocno sobie nagrabił! Trafi do więzienia?

2023-08-22 13:38

Małopolska policja poszukuje... 80-letniego przestępcy. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy wydał list gończy za Romanem Gumowskim, ostatnio zamieszkałym przy ul. Halszki 28 w Krakowie. Czym senior naraził się wymiarowi sprawiedliwości? Okazuje się, że mężczyzna powinien przebywać w więzieniu, ponieważ został skazany za kradzież. Jego wizerunek i rysopis zostały upublicznione.

Kraków. 80-letni senior ścigany listem gończym. Ma trafić do więzienia

Nietypowy list gończy ukazał się na stronie internetowej małopolskiej policjiMundurowi poszukują... 80-letniego przestępcy, który zgodnie z wyrokiem sądu powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Czym naraził się senior wymiarowi sprawiedliwości? Roman Gumowski popełni przestępstwo polegające na usiłowaniu kradzieży karty bankomatowej. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy. Mężczyzna ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Halszki 28 w Krakowie.

Rysopis poszukiwanego Romana Gumowskiego

  • wzrost 176-180 cm,
  • oczy jasne,
  • waga 50-69 kg, sylwetka szczupła,
  • włosy szpakowate, włosy proste, krótkie, uczesanie z przedziałkiem,
  • twarz bardzo szczupła,
  • szyja krótka,
  • ramiona długie,
  • dłonie duże, palce rąk długie;
  • nogi długie.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny można kierować do Komisariatu Policji VI w Krakowie pod numer tel. 47-83-52- 917 lub pod numer alarmowy 112. Mundurowi zapewniają anonimowość informatorom. Równocześnie policja ostrzega, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policja ściga 80-letniego przestępcę. Senior mocno sobie nagrabił! Trafi do więzienia?

i

Autor: Małopolska Policja 80-letni Roman Gumowski ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za usiłowanie kradzieży karty bankomatowej.
Wiozła męża w bagażniku, miała jasny cel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany