QUIZ. 10 najlepszych pozycji seksualnych! Czy wiesz, jak rozpalić drugą osobę?

2021-02-24 5:00 ON
pozycje seksualne
Autor: Getty images

Quiz o najlepszych pozycjach seksualnych. Myślisz, że wiesz, jak rozpalić drugą osobę? Sprawdź się w przygotowanym przez nas quizie! Różnorodne pozycje seksualne mogą dawać bodźce o różnej intensywności oraz odpowiadać na szczególne potrzeby partnerów. Niektóre pozycje są częściej preferowane przez mężczyzn, np. z uwagi na możliwość głębokiej penetracji, gdy partner nie jest hojnie obdarzony, za to inne są częściej wybierane przez kobiety – zwykle ze względu na możliwość kontroli tempa stosunku i łatwe dojście do łechtaczki. Przy każdym pytaniu dostępne są jedynie dwie opcje, jednak quiz ten, pomimo owej formuły, nie należy do najłatwiejszych! Odpowiadajcie zatem uważnie, by udowodnić, że Wasza wiedza o tajnikach ludzkiej seksualności jest godna podziwu.

Quiz wiedzy o najlepszych pozycjach seksualnych czas zacząć! Zdobycie 7 z 10 możliwych punktów to nie lada wyczyn. Sprostacie temu wyzwaniu? Niektóre pytania mogą sprawić Wam niemałą trudność. Powodzenia!

Zobacz: Prawie MILION złotych dla sześcioraczków urodzonych w Krakowie!

Quiz jest rodzajem intelektualnej zabawy. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Korzystając z posiadanej wiedzy, możemy sprawdzić swój poziom w danej kategorii tematycznej i rywalizować ze znajomymi.

Zobacz: Szok! Andrzej Duda wracał z Wisły na sygnale, kiedy reszta kierowców stała w olbrzymim korku!

UWAGA! Odpowiedź rzadko bywa oczywista. Pozostawajcie zatem ostrożni przy dokonywaniu wyboru.

Podzielcie się linkiem do naszego quizu z rodziną i przyjaciółmi! Pora sprawdzić, kto zgromadzi najwięcej punktów!

Kraków. Znaleźli na mrozie psa ze ZWIĄZANYM PYSKIEM!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE