pozycje seksualne

i

Autor: Getty images

QUIZ. 10 najlepszych pozycji seksualnych! Czy wiesz, jak rozpalić drugą osobę?

2021-02-24 5:00

Quiz o najlepszych pozycjach seksualnych. Myślisz, że wiesz, jak rozpalić drugą osobę? Sprawdź się w przygotowanym przez nas quizie! Różnorodne pozycje seksualne mogą dawać bodźce o różnej intensywności oraz odpowiadać na szczególne potrzeby partnerów. Niektóre pozycje są częściej preferowane przez mężczyzn, np. z uwagi na możliwość głębokiej penetracji, gdy partner nie jest hojnie obdarzony, za to inne są częściej wybierane przez kobiety – zwykle ze względu na możliwość kontroli tempa stosunku i łatwe dojście do łechtaczki. Przy każdym pytaniu dostępne są jedynie dwie opcje, jednak quiz ten, pomimo owej formuły, nie należy do najłatwiejszych! Odpowiadajcie zatem uważnie, by udowodnić, że Wasza wiedza o tajnikach ludzkiej seksualności jest godna podziwu.

QUIZ. 10 najlepszych pozycji seksualnych! Czy wiesz, jak rozpalić drugą osobę?

Pytanie 1 z 10
Ona kładzie się na brzuchu, opiera na przedramionach i zgina w kolanie jedną nogę. Nogi rozsuwa tak, by zmieścił się między nimi mężczyzna. Ten nachyla się nad kobietą i penetruje ją od tyłu, podpierając się na rękach. To opis pozycji:

Quiz wiedzy o najlepszych pozycjach seksualnych czas zacząć! Zdobycie 7 z 10 możliwych punktów to nie lada wyczyn. Sprostacie temu wyzwaniu? Niektóre pytania mogą sprawić Wam niemałą trudność. Powodzenia!

Zobacz: Prawie MILION złotych dla sześcioraczków urodzonych w Krakowie!

Quiz jest rodzajem intelektualnej zabawy. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Korzystając z posiadanej wiedzy, możemy sprawdzić swój poziom w danej kategorii tematycznej i rywalizować ze znajomymi.

Zobacz: Szok! Andrzej Duda wracał z Wisły na sygnale, kiedy reszta kierowców stała w olbrzymim korku!

UWAGA! Odpowiedź rzadko bywa oczywista. Pozostawajcie zatem ostrożni przy dokonywaniu wyboru.

Podzielcie się linkiem do naszego quizu z rodziną i przyjaciółmi! Pora sprawdzić, kto zgromadzi najwięcej punktów!

Kraków. Znaleźli na mrozie psa ze ZWIĄZANYM PYSKIEM!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany