Tajemnicze zaginięcie 37-letniego Białorusina. Przyjechał na Podhale i przepadł bez śladu

i

Autor: Policja, Andrzej Rembowski/cc0/pixabay Zaginiony Pavel Brel wyjechał do Warszawy, żeby zamieszkać w Bukowinie Tatrzańskiej. Ostatni raz był widziany w Rabce-Zdroju.

Trwają poszukiwania

Tajemnicze zaginięcie 37-letniego Białorusina. Przyjechał na Podhale i przepadł bez śladu

2023-08-17 12:03

Policja poszukuje zaginionego obywatela Białorusi Pavla Brela. Okoliczności jego zniknięcia się dość tajemnicze. Mężczyzna na początku lipca wyjechał z Warszawy, żeby zamieszkać w Bukowinie Tatrzańskiej. Po drodze został okradziony. Ostatni raz był widziany na stacji paliw w Rabce-Zdroju. Prawdopodobnie nigdy nie dotarł do Bukowiny.

W Małopolsce zaginął 37-letni Pavel Brel. Od ponad miesiąca nie daje znaku życia

37-letni Pavel Brel zaginął  w dniu 8 lipca. Z informacji Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska wynika, że mężczyzna przebywał wówczas w Rabce-Zdroju, gdzie na stacji paliw przy ul. Zakopiańskiej 22 poprosił o naładowanie telefonu. Zbliżała się jednak pora zamknięcia stacji, wobec czego odmówiono mu tej przysługi. 37-latek udał się więc szukać innej stacji, na której mógłby naładować telefon. Jeszcze o godz. 22.11 był z nim kontakt online. Pavel mieszkał w Warszawie, skąd wyjechał 4 lipca, lecz miał zamiar przeprowadzić się do Bukowiny Tatrzańskiej. Prawdopodobnie do tej miejscowości nigdy nie dotarł. Czynności w sprawie jego zaginięcia prowadzi warszawska policja.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, są proszone o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 47 72 39250, 47 72 39250 (czynny całą dobę) lub z bezpłatnym numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazywać na adres: [email protected] 

Rysopis zaginionego Pavla Brela:

  • wzrost: około 185-190 cm;
  • budowa ciała: szczupła;
  • włosy: blond, spięte w mały kucyk.
Tajemnicze zaginięcie 37-letniego Białorusina. Przyjechał na Podhale i przepadł bez śladu

i

Autor: Policja Zaginiony Pavel Brel.
Katastrofa lotnicza w Chrcynnie. Komisja ujawniła wstępny raport
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?