Uderzył w twarz żonę i 12-letniego syna. Skandaliczne zachowanie Ukraińca

i

Autor: Tumisu/cc0/pixabay 39-letniemu Ukraińcowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Awanturnik poturbował bliskich

Uderzył w twarz żonę i 12-letniego syna. Skandaliczne zachowanie Ukraińca

2022-09-23 9:19

Pijany Ukrainiec w trakcie domowej awantury uderzył w twarz żonę i 12-letniego syna, a po zdarzeniu uciekł z miejsca zamieszkania. Mężczyzna został jednak szybko zatrzymany przez policję, która przedstawiła mu zarzut uszkodzenia ciała. 39-latek chce dobrowolnie poddać się karze. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Pijany Ukrainiec uderzył w twarz żonę i dziecko. Po zdarzeniu uciekł z mieszkania

Mieszkający w Oświęcimiu obywatel Ukrainy w środku nocy wywołał domową awanturę, zakończoną interwencją policji39-latek będąc pod wpływem alkoholu uderzył w twarz swoją żonę i 12-letniego syna. Poszkodowani mieli na ciałach widoczne ślady stosowania wobec nich przemocy i zostali przewiezieni na badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Po zdarzeniu sprawca uciekł z mieszkania. Jego odnalezienie zajęło jednak funkcjonariuszom ledwie kilkadziesiąt minut. 39-latek trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy. Następnie sprawą zajęli się policjanci pionu kryminalnego.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Rodzinny dramat zakończony katastrofą. 60-letni wujek zrobił to krewnej z trójką dzieci!

Odwrócił się w czasie jazdy i doprowadził do katastrofy. 48-latek przygnieciony przez ciągnik

Jaka kara grozi sprawcy przemocy domowej?

Na podstawie zebranych dowodów podejrzanemu został przedstawiony zarzut uszkodzenia ciała żony i syna. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Rodzina została objęta procedurą Niebieska Karta, dzięki której pokrzywdzeni uzyskają pomoc specjalistów z Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy domowej, natomiast sprawca zostanie objęty nadzorem dzielnicowego. Za uszkodzenie ciała trwające nie dłużej niż 7 dni, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Sonda
Czy kary za przemoc domową powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE