Uwaga, w podkrakowskich miejscowościach ktoś próbuje porywać dzieci!

2017-01-25 18:19
Zdjęcie poglądowe
Autor: Jiafeng Wang / Unsplash Zdjęcie poglądowe

Władze gminy Liszki ostrzegają rodziców. W Nawojowej Górze ktoś ostatnio próbował wciągnąć dziecko do samochodu. Podobnych przypadków w okolicy mogło być więcej.

Jak podaje gmina Liszki na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, ostatnio wśród mieszkańców pojawiło się więcej głosów dotyczących takich sytuacji. Do prób porwania miało dochodzić także w Bibicach i Bolechowicach. Jednak tylko przypadek z Nawojowej Góry został potwierdzony. Sprawa została zgłoszona na policję.

Próbę wciągnięcia dziewczynki do samochodu opisała na Facebooku jej matka. Według tej relacji, sprawcą miał być niski brunet z ciemnym zarostem, poruszający się czarnym volkswagenem. 


- Apelujemy o czujność! Rozmawiajmy z dziećmi, przestrzegajmy je przed czyhającymi na nie niebezpieczeństwami. W przypadku zauważenia podejrzanych osób oraz pojazdów prosimy o niezwłoczny kontakt z policją - piszą władze gminy Liszki na Facebooku. 

Nowe informacje w sprawie: Prawdopodobnie nie chodzi o porwania. W podkrakowskich miejscowościach może grasować pedofil [AUDIO]​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE