W trakcie awantury zaatakował partnerkę nożem. Kobieta trafiła do szpitala

i

Autor: iphotoklick/cc0/pixabay Po zdarzeniu agresywny mężczyzna uciekł, ale niedługo później został zatrzymany przez policję / zdjęcie ilustracyjne.

Sprawą zajmuje się policja

W trakcie awantury zaatakował partnerkę nożem. Kobieta trafiła do szpitala

2023-03-20 10:20

Zaatakowana nożem mieszkanka Zakopanego trafiła do szpitala. Napastnikiem okazał się partner kobiety, który został zatrzymany przez policję. Do awantury między parą doszło w sobotę, 18 marca w mieszkaniu przy ulicy Szkolnej. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmuje się policja, która na ten moment nie zdradza szczegółów postępowania.

Zakopane. Kobieta zraniona nożem przez partnera. Poszkodowana trafiła do szpitala

Rano w sobotę, 18 marca w mieszkaniu przy ulicy Szkolnej w Zakopanem doszło do awantury, podczas której ranna została kobieta. Zaatakował ją partner, zadając nożem na tyle poważną ranę, że poszkodowana musiała trafić do szpitala. Po zdarzeniu agresywny mężczyzna uciekł, jednak szybko został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności incydentu, jednak nie informują o przebiegu postępowania. Na ten moment nie wiadomo więc, czy napastnikowi przedstawiono zarzuty i czy zawnioskowano o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Bytom - Kamienica przy ulicy Pasteura zawaliła się. Straż pożarna przeszukiwała miejsce w celu ustalenia czy w miejscu katastrofy budowlanej znajdowal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany