Wisła Kraków zatrzymała WETERANA. Rafał Boguski z nowym kontraktem

2020-07-31 8:05 Marcin Ciechański
Rafał Boguski
Autor: Cyfrasport Rafał Boguski w walce o piłkę

Rafał Boguski w przyszłym sezonie nadal będzie zakładał koszulkę Wisły Kraków. Chociaż ma już 36 lat, to działacze postanowili przedłużyć z nim kontrakt, o czym poinformowano na oficjalnej stronie internetowej "Białej Gwiazdy". Będzie to jego piętnasty sezon w barwach krakowskiego klubu.

Rafał Boguski trafił do Wisły Kraków w styczniu 2006 roku. Kolejny sezon spędził w GKS Bełchatów, gdzie wyrobił sobie markę, dokładając dużą cegiełkę do wicemistrzostwa Polski. Po zakończeniu tych rozgrywek wrócił do Krakowa, gdzie występuje do tej pory. W barwach klubu z Reymonta Boguski wywalczył trzy tytuły mistrza Polski, rozegrał 371 meczów i strzelił 63 gole. W sezonie 2020/2021 będzie miał okazję wyśrubować swoje osiągnięcia. Nowa umowa została podpisana na rok.

Maciej Rybus o przedłużeniu kontraktu z Lokomotiwem Moskwa

Wcześniej Wisła Kraków pożegnała dwóch innych doświadczonych piłkarzy. Mecz z Arką Gdynia (0:1) okazał się ostatni dla Pawła Brożka i Marcina Wasilewskiego. Ten pierwszy zakończył karierę, natomiast ten drugi zamierza jeszcze grać i rozgląda się za nowym pracodawcą.

Legia Training Center: Rząd wydał 23 miliony złotych! Futbologia Przemka Ofiary

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.