WOŚP 2020. Nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki. Kwota robi OGROMNE wrażenie [WIDEO]

2020-01-13 8:38
WOŚP 2020. Nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki. Kwota robi OGROMNE wrażenie
Autor: Budda TV

Finał WOŚP 2020 w Krakowie już za nami! Kwota, jaką zebrano w całej Polsce robi ogromne wrażenie - według deklaracji to ponad 115 milionów złotych. W stolicy Małopolski doszło natomiast do nietypowego zdarzenia - znany YouTuber wrzucił do puszki wolontariusza gigantyczną sumę. Zobacz WIDEO!

Finał WOŚP 2020 - ile zebrano?

Ile zebrała WOŚP 2020? - to pytanie zadaje sobie dziś wielu Polaków. 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zakończony z zadeklarowaną kwotą 115 363 894 zł. Rok temu o tej samej porze, wynosiła ona 92 143 798 zł. To ogromny sukces, bowiem w praktyce kwota końcowa bywa nawet dwa razy większa. O tym, ile finalnie udało się zebrać ekipie Jurka Owsiaka przekonamy się już w marcu.

W Krakowie, według danych na godzinę 21 w niedzielę, 12.01.2020 zebrano ponad milion złotych.

Wrzucił do puszki WOŚP 10 tysięcy złotych!

Tymczasem w samym centrum Krakowa, na placu Szczepańskim miała miejsce wyjątkowa akcja. Znany YouTuber, który prowadzi kanał Budda. TV zaskoczył wolontariusza już o poranku w niedzielę. Podjechał wyjątkowym samochodem i z kieszeni wyciągnął plik banknotów - 2 tysiące złotych w 200-złotówkach oraz 8 tysięcy złotych w 500-złotówkach.

Mężczyzna najprawdopodobniej wrzucił największy jednorazowy datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do puszki krakowskiego wolontariusza trafiło bowiem aż 10 tysięcy złotych.

ZOBACZCIE WIDEO:

Filmik zdobywa coraz większą popularność i robi furorę w sieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE