Wybory 2020: Wielki pokaz patriotyzmu Justyny Kowalczyk! Tyle jechała, by oddać głos [ZDJĘCIE]

2020-07-12 16:23 MSo
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
Autor: Instagram / nartowa.pani Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Polacy na całym świecie licznie zmierzają dziś do lokali wyborczych. Miliony oddają dziś głosy, by wybrać prezydenta na pięć kolejnych lat! Do urny swoją kartę wrzuciła także Justyna Kowalczyk, która dała wielki pokaz patriotyzmu. Zdradziła, ile czasu spędziła w drodze do obwodowej komisji wyborczej w Austrii.

W lokalach wyborczych w Polsce i w różnych placówkach na całym świecie spory ruch. Polacy głosują dziś w drugiej turze wyborów prezydenckich. W kolejkach ustawiają się także celebryci, gwiazdy i sportowcy. Oddaniem głosu za pośrednictwem mediów społecznych pochwalił się chociażby prezes PZPN, Zbigniew Boniek, czy legenda zimowych sportów, Justyna Kowalczyk.

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zwłaszcza należy docenić postawę wielokrotnej mistrzyni olimpijskiej czy świata. Kowalczyk razem ze swoim ukochanym spędza mnóstwo czasu w Austrii. To właśnie tam Justyna wybrała się do jednego z lokali wyborczych, choć... blisko nie miała. Duet przebywał w Ramsau, a komisję wyborczą miał w Wiedniu. Łącznie w drodze ukochani spędzili sześć godzin!

Wiele osób z pewnością dałoby sobie spokój. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli udowodnili jednak, że są niesamowitymi patriotami i nawet takie przeszkody nie zniechęcą ich do wypełnienia swojego obywatelskiego przywileju!

Justyna Kowalczyk na wierzchołku Rakonia. Narzeczony podniósł ją w triumfie