Zaginął 16-letni Kuba spod Krakowa! Ostani raz widziano go w Olsztynie!

2020-10-26 16:01 ToM
Zaginął 16-letni Kuba spod Krakowa! Ostani raz widziano go w Olsztynie!
Autor: Policja Zaginął 16-letni Kuba spod Krakowa! Ostani raz widziano go w Olsztynie!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Zaginął 16-letni Jakub Orawin ze Świątnik Górnych, policja intensywnie szuka nastolatka z Małopolski, który ostatni raz widziany był aż w Olsztynie! Ślad po chłopaku urwał się w środę, 21 października. Wiadomo, że Kuba spotkał się w stolicy Warmii i Mazur z nastoletnią koleżanką. Co było dalej, jest owiane tajemnicą.

Poszukiwania zaginionego 16-letniego Jakuba Orawina ze Świątnik Wielkich prowadzi miejscowy komisariat. Niewykluczone, że chłopak aktualnie przebywa w północnej części Polski. Wiadomo, że Kuba spotkał się w Olsztynie ze swoją koleżanką, 21 października ślad po chłopaku znikł. Jakub wciąż nie wrócił do domu, nie nawiązał żadnego kontaktu z zatroskaną rodziną. 

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost: 179 cm
  • Budowa ciała: szczupła
  • Oczy: niebieskie
  • Uszy: normalne
  • Nos: prosty, średniej wielkości
  • Włosy: brązowe, do połowy twarzy

W dniu zaginięcia 16-latek ubrany był w  golf koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, płaszcz koloru szarego i miał ze sobą duży plecak.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z: Komisariatem Policji w świątnikach Górnych na nr tel.  47 832 81 50  lub na nr 112 - informuje podkom. Justyna Fil Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

16-letnia Paulinka zginęła bo jej kolega pędził jak wariat