Zakopane. Zaginął 27-letni Daniel Gał. Wsiadł do autobusu i przepadł bez wieści

2021-05-06 16:32
Zakopane. Zaginął 27-letni Daniel Gał. Wsiadł do autobusu i przepadł bez wieści
Autor: KPP Zakopane 27-letni Daniel Gał z Zakopane ostatni raz był widziany w środę (5 maja), gdy wsiadał do autobusu linii Zakopane-Kraków.

Zaginął 27-letni Daniel Gał z Zakopanego. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w środę, 5 maja około godz. 9.40, gdy wsiadał do autobusu linii Zakopane - Kraków. Od tamtej pory bliscy nie mają z nim kontaktu i martwią się, że zaginięcie 27-latka może mieć związek z jego stanem zdrowia. Policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy jechali autobusem razem z mieszkańcem Zakopanego, lub znają jego dalsze losy.

Zaginął 27-letni Daniel Gał z Zakopanego

Zaginiony 27-letni Daniel Gał z Zakopanego może być w niebezpieczeństwie. Jego bliscy martwią się, że zniknięcie mężczyzny może mieć związek z jego stanem zdrowia. Po raz ostatni Daniel Gał był widziany w środę, 5 maja, gdy wsiadał do autobusu firmy MAJER linii Zakopane - Kraków. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Mężczyzna zostawił w domu swój telefon komórkowy, dokumenty, rzeczy osobiste oraz ubrania. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które podróżowały autobusem z zaginionym, lub posiadają wiedzę na temat jego dalszych losów. Kontaktować się z mundurowymi można pod numerami telefonów: 47 83 47 400 albo 112.

PRZECZYTAJ: Cud w Olszowicach pod Krakowem: Pożar strawił dom, ocalała jedynie święta figura [ZDJĘCIA, WIDEO]

Informacje na temat zaginionego 27-latka przekazane przez policję z KPP Zakopane:

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie, brak znaków szczególnych.

Ubiór zaginionego: kurtka z kapturem koloru czarnego lub granatowego marki North Face, dresy koloru jasnego gładkie marki Adidas lub 4F, obuwie sportowe marki Adidas koloru czarnego.

ZOBACZ: Tragedia w Mucharzu: Karol podpalił się w sypialni rodziców [NOWE FAKTY, WIDEO]

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE