EWAKUACJA w Łodzi! Kobieta wjechała w dystrubutor na stacji paliw

2020-02-16 11:13 RS
EWAKUACJA w Łodzi! Kobieta wjechała w dystrubutor na stacji paliw
Autor: KWP Łódź

Az 65 osób ewakuowano w związku ze zdarzeniem do którego doszło w niedzielę rano w Łodzi. Kierująca samochodem osobowym 25-latka wjechała w dystrybutor z paliwem podczas cofania. Z miejsca zdarzenia ewakuowano 65 osób, powiem istniało zagrożenie katastrofą w związku z rozszczelnieniem instalacji gazowej.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 8.00 rano w na stacji paliw przy ul. Kątnej w Łodzi przy zjeździe na A1. 25-letnia kobieta cofała swoim samochodem osobowym, nagle uderzyła w dystrybutor z paliwem - relacjonuje Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Na skutek uszkodzenia dystrybutora doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej dystrybutora. Z terenu stacji ewakuowano 65 osób. Na miejsce natychmiastowo udali się strażacy, którzy zamknęli główny zawór gazu. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają łódzcy policjanci.

25-latka może odpowiedzieć za nieumyślne spowodowanie zagrożenia katastrofą. Za taki czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kreatywny weekend w Łodzi – 5 pomysłów na udany wypad