Pogoda w Łodzi. Do Wielkanocy słońce, a później? [PROGNOZA]

2020-04-06 15:12 BE
Pogoda w Łodzi.  Do Wielkanocy słońce, a później? [PROGNOZA]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Simon

Prognoza pogody dla Łodzi na najbliższe dni jest obiecująca. Mimo, że musimy zostać w domu, słońce wpadające do środka dobrze nastraja. A jak będzie w Wielkanoc? Święta już za tydzień!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W tym roku wypada 12 kwietnia. Nie będziemy jej jednak obchodzić tak jak w ubiegłych latach. Biskupi podjęli ważne dla wiernych decyzje i zdecydowali się wprowadzić zmiany w obchodach oraz udzielić dyspensy. Co ze święconką? Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Mimo tego, pogoda już teraz nastraja nas wiosennie, a dzięki słońcu i wysokiej temperaturze za oknem możemy oddać się pracom domowym.

Jaka aura będzie towarzyszyć mieszkańcom Łodzi w najbliższych dniach? A jaka będzie w samą Wielkanoc?

Już dzisiaj (6 kwietnia) na termometrach można zobaczyć 18°C, a na niebie żadnych chmur. Podobnie będzie we wtorek (7 kwietnia). W środę o jeden stopień cieplej, ale temperatura odczuwalna wyniesie 20°C. Nieco gorszy okazać się może czwartek (9 kwietnia). W ciągu dnia możemy spodziewać się opadów deszczu, a słupki rtęci wskażą 18°C. W piątek (10 kwietnia) nieco chłodniej, bo tylko 14°C, a odczujemy jakby było zaledwie 12°C. Możemy spodziewać się zachmurzenia.

W weekend znowu trochę cieplej. W sobotę spodziewajmy się 17°C. Ta sama temperatura w niedzielę (12 kwietnia), jednak aura nieco się popsuje. Synoptycy zapowiadają deszcz. Ten ma z nami zostać jeszcze przez kilka dni, do tego od poniedziałku spadnie również temperatura. We wtorek (14 kwietnia) na termometrach tylko 9°C.

KoronawirusRaport: Łódź 6.04

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.