Porażka Polaków w Łodzi. Zobacz najważniejsze momenty meczu z Kolumbią

Autor: zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com/jarmoluk Porażka Polaków w Łodzi. Zobacz najważniejsze momenty meczu z Kolumbią

Porażka Polaków w Łodzi. Zobacz najważniejsze momenty meczu z Kolumbią [WIDEO, AUDIO]

2019-05-24 12:36

To nie był mecz otwarcia, o jakim marzyli polscy kibice. Nasza młodzieżowa reprezentacja uległa Kolumbii 0:3.

Polacy grali u siebie, a po swojej stronie mieli trybuny wypełnione głośno dopingującymi kibicami. To jednak nie wystarczyło. Pierwszą bramkę straciliśmy już w 23 minucie.

Druga połowa spotkania była festiwalem strzałów Kolumbijczyków do naszej bramki. Jeden z nich, już w doliczonym czasie gry, okazał się celny.

Zobaczcie najważniejsze momenty spotkania w Łodzi!

Polscy kibice nie mieli powodów do radości, ale nie zawiedli i stworzyli w Łodzi atmosferę piłkarskiego święta. Po meczu integrowali się z kibicami z Kolumbii.

W drugim meczu mundialu – w niedzielę o godz. 20.30 – Polska zmierzy się w Łodzi z Tahiti, które przegrało wczoraj (w Lublinie) z Senegalem 0:3.

Polska-Kolumbia 0:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Ivan Angulo (23), 0:2 Luis Sandoval (90+2).
Żółte kartki: Kolumbia - Brayan Vera, Jaime Alvarado.

Polska: Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz (55. Jakub Bednarczyk), Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - David Kopacz, Tomasz Makowski, Bartosz Slisz, Mateusz Bogusz (68. Marcel Zylla), Tymoteusz Puchacz (82. Adrian Benedyczak) - Dominik Steczyk.

Kolumbia: Kevin Mier - Anderson Arroyo, Andres Reyes (90. Carlos Teran), Carlos Cuesta, Brayan Vera - Ivan Angulo (78. Johan Carbonero), Andres Balanta, Andres Perea, Jaime Alvarado, Luis Sinisterra - Juan Hernandez (60. Luis Sandoval).