Szukasz inspiracji do łazienki? Salon CERMAG w Łodzi właśnie uroczyście zainaugurował nową ekspozycję! [WIDEO]

2020-02-25 9:25 Artykuł sponsorowany
Szukasz inspiracji do łazienki? Salon CERMAG w Łodzi właśnie uroczyście zainaugurował nową ekspozycję! [WIDEO]
Autor: materiały promocyjne

- Każdy na pewno znajdzie tutaj coś, z czego będzie zadowolony - mówili jednym głosem goście podczas uroczystego otwarcia nowej ekspozycji w Salonie CERMAG przy ul. Brukowej 15b w Łodzi. To duże wydarzenie, ponieważ salon został urządzony zupełnie od nowa. Jeśli szukasz inspiracji do łazienki, znajdziesz tu, zarówno najnowsze trendy, jak i ponadczasowe rozwiązania.

W lutym Salon CERMAG w Łodzi zaprezentował swoją nową ekspozycję. To wydarzenie świętowane było hucznie, zupełnie jakby salon otwierał się na nowo.

W lutym Salon CERMAG w Łodzi zaprezentował swoją nową ekspozycję
Autor: materiały promocyjne

- Jesteśmy podekscytowani. Salon istnieje już od wielu lat, ale tak właściwie czujemy się jakby był otwierany po raz pierwszy, bo wszystko jest tu nowe, wszystkie ekspozycje są praktycznie zmienione, wszystkie płytki są nowe, cała armatura, cały sprzęt, wszystko jest zrobione zupełnie od nowa - mówiła podczas imprezy Magdalena Borowska, zastępca kierownika Salonu CERMAG.

Wśród licznych gości byli przedstawiciele współpracujących z salonem fabryk, projektanci, klienci oraz gość honorowy Cezary Pazura, który uświetnił ten wieczór swoim występem.

Gościem honorowym był Cezary Pazura
Autor: materiały promocyjne

Aktor od lat jest twarzą salonu. Jak sam mówi, CERMAG jest firmą, z którą warto się związać, i to pod każdym względem. - To, co widzimy na ekspozycjach i to na co możemy sobie pozwolić jest zawsze w naszym zasięgu. Szkoda, że nie można łazienki tak często zmieniać, jak zmienia się ekspozycję - żartował.

Jak mówili zgodnie goście, którzy jako pierwsi mieli okazję zobaczyć nowy wystrój, Salon CERMAG jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. - I minimalista, i wielbiciel luksusowych dodatków, ktoś kto lubi stonowane kolory, a także ktoś, kto lubi odrobinę błysku. Każdy na pewno znajdzie tutaj coś, z czego będzie zadowolony i spędzi później z tym kawałek swojego życia - mówi Karolina Olczak.

Zobaczcie relację z uroczystego otwarcia nowej ekspozycji:

Nową ekspozycję, na której znajdziecie, zarówno najnowsze trendy, jak i klasyczne rozwiązania możecie oglądać w Łodzi przy ul. Brukowej 15b od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, w sobotę od 9:00 do 16:00.

Więcej informacji na stronie www.cermag.com.pl.

Artykuł sponsorowany