49-latka chciała SIŁĄ ZABRAĆ DZIECKO! Znęcała się nad mężem? Rodzinny dramat pod Lublinem

2019-11-19 8:10 mt
49-latka chciała SIŁĄ ZABRAĆ DZIECKO! Znęcała się nad mężem? Rodzinny dramat pod Lublinem
Autor: pixabay.com/klavesakm

Śledczy podejrzewają, że kobieta znęcała się psychicznie i fizycznie nad własnym mężem! Grozi jej kilka lat więzienia. Co tam się działo?!

Rodzinny dramat rozegrał się niedaleko Lublina, w gminie Spiczyn (pow. łęczyński). Tamtejsi policjanci dostali sygnał o awanturze w jednym z mieszkań…

Policjanci podczas interwencji ustalili, że 49-letnia kobieta znajdowała się pod wyraźnym wpływem alkoholu i wszczynała awantury z mężem. Używając siły, chciała zabrać dziecko – relacjonują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Tuż przed interwencją, 49-latka prowadziła samochód, mając w organizmie… 2,5 promila alkoholu! To też nie przejdzie bez echa.

Kobietą już zajęła się policja i prokuratura. 49-latka może trafić do więzienia nawet na pięć lat. Jazda „po pijaku” to nie jedyny zarzut, jaki usłyszała. Znacznie poważniejszy jest ten dotyczący znęcania się – fizycznego i psychicznego – nad swoim mężem.

Pamiętaj! Przemoc w rodzinie nie jest niczym normalnym. Jeśli jesteś jej świadkiem lub ofiarą – poproś o pomoc policję lub inne służby.