BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin!

2020-01-20 10:00 Artykuł sponsorowany
BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin
Autor: unsplash.com // Karina

Sezon karnawałowych szaleństw w pełni! Jaki jest najlepszy sposób na bezpieczny powrót z epickiej imprezy? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy, że zadzwonisz po ALE TAXI Lublin: 81 511 11 11. A to nie jedyna okazja, kiedy ten numer może uratować Ci skórę!

Szybki, sprawny i przede wszystkim bezpieczny powrót z karnawałowej imprezy zapewni Ci ALE TAXI Lublin. Ulubiona korporacja wielu lublinian w nowym roku nie zwalnia tempa. Dosłownie!

Karnawałowy bal, studniówka albo weekend w klubie

Sezon karnawałowych szaleństw w pełni! Ci, którzy chcą się trochę zabawić i rozerwać, nie muszą szukać pretekstu, a okazja znajduje ich sama. Młodzież bawi się na studniówkach, dorośli wybrali domówki i bale, a studenci... postanowili zapomnieć o sesji.

Niezależnie od tego, jak, gdzie i z kim się bawisz – jedno jest pewne: kiedyś trzeba będzie wrócić. I wtedy do akcji wkracza ulubiona korporacja taksówkarska wielu lublinian, czyli ALE TAXI.

BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin!
Autor: ALE TAXI

ALE TAXI Lublin – 81 511 11 11

Jeśli nie chcesz spóźnić się na imprezę, pojedź taksówką. Najlepiej zamów ją wcześniej – będziesz mieć motywację, by w porę zakończyć przygotowania („kochanie, musimy już jechać”). Wsiadasz i niczym się nie przejmujesz: ani innymi kierowcami, ani brakiem miejsc parkingowych w Lublinie.

Sprawny transport na imprezę i bezpieczny z niej powrót to połowa sukcesu podczas najlepszych i najbardziej udanych wieczorów! Reszta zależy od Ciebie i od Twoich przyjaciół! Dobrej zabawy!

BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin!
Autor: ALE TAXI

Imprezowy numer alarmowy?

ALE TAXI może uratować Ci skórę nie tylko wtedy, gdy jesteś spóźniony albo wracasz z imprezy. Zadzwoń pod numer 81 511 11 11 także wtedy, gdy szykujesz domówkę albo spotkanie u znajomych rozkręciło się tak bardzo, że... skończyły się zapasy.

Co wtedy robić? Zamówić zakupy z wniesieniem i niczym się nie przejmować!

Są też w życiu sytuacje, których przewidzieć się nie da. Czasem to nie my idziemy na imprezę, ale ona przychodzi do nas... niespodziewanie! Bywa i tak, że jedziemy na nią samochodem, ale później już nie możemy usiąść „za kółkiem”. W końcu jesteśmy odpowiedzialni, prawda?

Co robić? Zamówić usługę odprowadzenia samochodu. ALE TAXI zajmie się i Tobą i Twoim autem.

BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin
Autor: unsplash.com // Elena de Soto

ALE TAXI. Do zadań specjalnych

Jak widać, sprawdzona taksówka przyda się i przed i w trakcie i po imprezie. Ale nie tylko wtedy! Kiedy jeszcze? Gdy trzeba odholować samochód. Gdy w mroźną noc padł akumulator i auto nie chce odpalić. Gdy chcesz dostarczyć przesyłkę. Gdy chcesz bezpiecznie wysłać dzieci do szkoły...

W każdej z tych sytuacji możesz śmiało zadzwonić po ALE TAXI Lublin.

Dlaczego ALE TAXI?

Powodów jest kilka. Ponad 10 lat doświadczenia. Nowe i wygodne samochody, profesjonalni, licencjonowani kierowcy. Bezpieczne, legalne przejazdy. A do tego niskie ceny i cała lista usług dodatkowych, o których wspomnieliśmy.

Dla tych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania: aplikacja mobilna. Dzięki niej zamówisz kurs taksówką bez dzwonienia i szukania adresu. Szybko, łatwo i przyjemnie.

BEZPIECZNY powrót z karnawałowej IMPREZY? Zadzwoń po ALE TAXI Lublin
Autor: ALE TAXI

ALE TAXI Lublin

81 511 11 11
www.aletaxi.pl

ALE TAXI na Facebooku!

Artykuł sponsorowany