Chełm: Groził, że ZABIJE CÓRKĘ i jej męża. Furiat ZNĘCAŁ SIĘ nad rodziną

2020-02-15 19:28 mt
Chełm: Groził, że ZABIJE CÓRKĘ i jej męża. Furiat ZNĘCAŁ SIĘ nad rodziną
Autor: pixabay.com/Ella_87

Wstrząsająca historia z Lubelszczyzny. 60-latek groził, że zabije córkę i jej męża. Dorwał metalowy pręt i wpadł w szał. Nie po raz pierwszy. Policja podejrzewa, że furiat znęcał się nad rodziną już wcześniej. Trafił za kraty, gdzie poczeka na proces.

Rodzinny dramat w gminie Chełm. Groził, że zabije córkę i jej męża. 60-letni furiat znęcał się nad rodziną. Zgotował bliskim piekło, które przerwała dopiero policyjna interwencja. Trafił za kraty, gdzie poczeka na proces.

Mężczyzna zaatakował córkę i jej męża. Wpadł szał. Groził śmiercią i niszczył to, co wpadło mu w ręce.W trakcie kłótni 60-latek chwycił metalowy pręt i zniszczył nim samochód użytkowany przez zięcia, powodując straty w wysokości 10 000 zł. Po przybyciu na miejsce interwencji funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę – relacjonują chełmscy policjanci.

60-latek groził swojej córce i zięciowi. Groził, że ich pobije i zabije. Jego piekielną furię powstrzymali dopiero policjanci. Mundurowi z komisariatu w Rejowcu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Chełmie „zaopiekowali się” 60-latkiem.

Szybko okazało się, że to nie był jednorazowy „wybryk”. Mężczyzna jest podejrzany także o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad własną żoną! Sąd Rejonowy w Chełmie zadecydował, że 60-latek nie wróci do domu. Trafił za kraty aresztu, gdzie czeka na proces. Gdy jego sprawa trafi na wokandę, odpowie za swoje zachowanie wobec najbliższych.